Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Ha
2018. gada 6. maijā 07:08
Virsrakstā bija intriga - ...kas kustas. Eksperimentā neviens kustošais netika mazgāts. Ne kaķīts, ne sunīts, ne kāmīts...
zina
2018. gada 6. maijā 07:19
Es varu pievienot - jauns telefons un zobu protēzes . Pilnīgi nopietni .
Direct matin
2018. gada 6. maijā 08:00
LV pase,mazgāta mugursomā60"...
žurnālisti - palīgskolas absolventi
2018. gada 6. maijā 08:19
Izskatās, ka tiešām galīgi nav vairs par ko rakstīt, ka raksta visādas muļķības. Un pat virsraksts ir uzrakstīts galīgi aplami. Interesanti kurš no tiem visiem nosauktajiem priekšmetiem ikdienā kustas??? Skribenti laikam jau galīgi galvu durvīs iespieduši.
Tiešām kā no pamatskolas!
2018. gada 6. maijā 08:40
Pamēģiniet mazgātas banknotes iemaksāt bankomāta vai samainīt maiņas kantorī! Mazgāta banknote izgaismojas UV gaismā un izskatās pēc viltotas, tāpēc detektori tās neatpazīst kā īstas.
eironene
2018. gada 6. maijā 10:44
Galīgs stulbums! Dodiet idiotiem idejas!!!!!!!!! Tiesāt par tādu virsrakstu!
ZINĀTNE.
2018. gada 6. maijā 14:53
Šitās tēmas, kuras jums liekas muļķīgas, bezjēdzīgas un stūlbas, patiesībā ir evolūcijas progress, kurš mūs atšķir no pērtiķiem. Ja noņem muļķīgumu, tad mums viss ir tieši tā pat kā kokos dzīvotājiem. Paēst, pabarot bērnus, apmierināt savu libido, bet nākamajā dienā norāpties no koka, smagi pastrādāt, lai atkal būtu ko paēst, lai pēc tam būtu laiks kārtējam libido priekam. Bet cilvēku muļķība un bezjēdzīgi pavadīts laiks ir tā vienīgā lieta, kura mūs vismaz uz kādu laiku paglābj no tā dabas uzspiestā primitīvisma.
Strādnieks
2018. gada 6. maijā 18:35
Autors no rīta piecos rakstot bijis galīgajā ķitē. Rakstam vispār nekāda jēga. Un plus vēl 10x jāklikšķinās....
Vmmm
2018. gada 7. maijā 10:49
Idio*i nah
Cirvis
2018. gada 11. maijā 00:44
Varu iedot bezmaksas padomu ja gadījumā ir sanācis izmazgāt kādu flašku vai izpeldināt kādu citu elektroniku. Ja elektronika "peldes" laikā ir bijusi ieslēgta tad varētu būt tā, ka glābšanas darbi ir veltīgi, bet pamēģināt jau var. Pirmais kas jādara, jāizvek "gažets" no ūdens. Tad to vajadzētu atvērt, tā lai būtu redzama elektronikas plate-PCB (Printed Circuit Board). Tad to vajadzētu atbrīvot no liekā ūdens to izpūšot. Izpūst var, kaut vai ar caurulīti no parastas pildspalvas, pūšot ar muti. Pēc izpūšanas vajadzētu to plati apstrādāt ar kādu eļļu, vislabāk ar gandrīz katrā veikalā nopērkamo WD-40. Var mēģināt arī žāvēt ar matu fēnu.To vajadzētu darīt tāpēc, ka nelielā daudzumā ūdens ir paslēpies zem elektronikas komponentiem, bet tas WD-40 ļoti labi izspiež ūdeni. Ja to neizdara tad var sanākt tā, ka pirmajā mirklī šķiet, ka esam to verķi izvilkuši no ūdens, izglābuši un tas strādā. Bet pēc īsa laiciņa tur palikušais ūdens izdarīs savu netīro darbu. Tā plate būs vienkārši sarūsējusi. Bet ja tomēr tā eļļa varētu traucēt, tad to būs samērā viegli no turienes dabūt ārā ar kādu ķīmiju. Bet to jau labāk lai dara kāds specālists. Galvenais ir "sniegt pirmo neatliekamo palīdzību". Tā es pirms vairākiem gadiem izglābu uzreiz 5 flaškas. Bet pēc šīs procedūras tās joprojām strādā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi