Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Raimis
25. janvārī 20:07
Svarīgākais jau ir izdarīts. Vakcinācijas departaments izveidots ar attiecīgu finansējumu. Tam, kas notiekās pēc tam, jau ir pakārtota nozīme. Vai ne, Pavļuta kungs? Finansējums tacu tika dots, lai noorganizētu ātru, apjomīgu vakcināciju. Un kāpēc lai Latvijas iedzīvotājiem būtu jāmaksā par dīkstāvi?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Vērotājs
25. janvārī 20:26
Latvijā var būtiski kavēties vakcinācija, bet Vakcinācijas projekta biroja darbinieku algas nedrīkst ne samazināties, ne kavēties.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ādolfs Nāks
25. janvārī 21:28
Varbūt galveno demogrāfu Imantu jāpiesaista uz pusslodzi. Kaut kā sen par šo NA pastnieku nav dzirdēts.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Lilje Tento
25. janvārī 22:29
Pavasarī tikai saņems nedaudz vakcīnu , bet birojs ar milzu alg algām jau rullē! Tas nekas, ka vakcīnu nav, galvenais, ka sēdekļi ir.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Vērotājs
26. janvārī 03:36
Iesāka jau ar tādu varenu un spilgtu retorikas piemēru ka rekordīsā laikā ir izdevies izveidot augstas raudzes profesionāļu komandu - triecienspēku pandēmijas uzveikšanai. Izklausās, ka tās Hārvarda Universitātes 1 gada, jeb 2 gadu laikā iegūtais maģistra diploms sabiedrības vadībā (Master of Public Administration) ar specializāciju līderībā vairāk atgādina kādus Čiekurkalna tiešsaistes koučinga kursus kā efektīvu metodi augstu mērķu sasniegšanai ar NLP, meditācijas, Eriksona hipnozes elementiem citu cilvēku apvārdošanā. Nekā personīga, bet viss internets smejas par izveidoto augstas raudzes profesionāļu komandu un zemē nomestiem 600 000 eiro. Varbūt kļūdījos- ne zemē nomestiem, bet drīzāk vēlmi kabatā iebāzt. Retorika (grieķu: ῥητορικός, rhētorikós — "publiska runāšana’) ir oratora mākslas teorija un prakse satura izklāstīšanā ārēji izskaistinātā valodiskā formā bez tās dziļāka pamatojuma, mērķtiecīguma ( rekordīsā laikā ir izveidots triecienspēks, augstas raudzes profesionāļu komanda pandēmijas uzveikšanai). Sen lasīju par vienu vīru, kurš savu oratora mākslu pilnveidoja spoguļa priekšā, vārdi ir, bet nav seguma. Ir mums VM, Pašvaldību savienība, ir NMPD ar daudziem atbalsta punktiem Latvijā, ir Latvijas Nacionālie bruņotie spēki, pašvaldības, ciema padomes un sociālie darbinieki. NBS varētu izveidot kopīgas vakcinācijas brigādes ar vietējiem mediķiem un tiem tad izmaksāt tos 600 000 eiro, iesaistīt pašvaldības iedzīvotāju apzināšanai, vakcināciju punktu izveidei un laika izziņošanai. Saprotams, karavīri neveiks vakcināciju, bet mediķi var izmantot bruņoto spēku transportu vakcīnu konteineru transportēšanai, jo būs jau jāvakcinē arī attālo lauku sētu iedzīvotāji kuri fiziski nevarēs ierasties vakcinācijas punktā. Vakcīnu tik drīz nebūs, tagad VM, iesaistot U.Dumpi, ir laiks kopā ar Pašvaldību savienību un NBS izstrādāt koordinētu rīcības plānu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi