Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Stalkers Stalkers
9. janvārī 21:16
Ja maksā kā par diennakts stacionāru, vismaz pamata organisma skalošanas sistēma nodrošināta, bet zāles pret covid vēl nav izgudrotas, tā tantes runā.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Andris Bērziņš
9. janvārī 22:53
zāles ir un pie tam ļoti efektīvas. Ir divi veidi kā apkarot covid19: 1. Hidroksihlorokīns kombinācijā ar cinku; 2. Ivermektīns; Diemžēl lielāko pasaulē Hidroksihlorokīna rūpnīcu tiko uzspridzināja, tapēc pirmā opcija praktiski vairs nav pieejama. Pirmās opcijas vietā var lietot Kvercitīnu kombinācijā ar cinku vai arī zaļo tēju vai tās ekstraktu arī kombinācijā ar cinku. Neaizmirstam par lielām D3 un C vit dozām un covid19 jums nedraudēs.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Vitalijs Straszbardis
10. janvārī 00:25
Intresanti uzzinat cik pacientiem gadi pa noteiktam vecumu grupam.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Vērotājs
10. janvārī 01:49
Par šiem var pateikt paldies Viņķelei . Arī Ziemassvētku reiss un tagadējie 800 ielidojušie un pašizolācijā esošie vēl dos savu artavu. Cik slimiem jābūt, UK izsludina karantīnu, bet mēs no turienes pieņemam 800 cilvēkus. Senlatviešu ciltis vadīja šo cilšu gudrākie un viedākie cilvēki, tagad pietiek ar aizjūras deju kursiem. Savādi tas viss, par tautas veselību lēmumus pieņem muzikants, bet medicīnas nozares izcilākie prāti, zinātņu doktori, profesori, asociētie profesori; docenti, lektori, asistenti, akadēmiski zinātniskie darbinieki: vadošie pētnieki; pētnieki; zinātniskie asistenti kuriem ar ārzemju kolēģiem nebūtu komunikāciju problēmu ir atbīdīti malā. Kauns un reizē arī žēl ārstu, ka lēmumus par viņu darbību pieņem cilvēks no medicīnas tāls cilvēks. Vēl arī par konsultantu varētu uzaicināt kādu infektologu no ĶTR, no Uhaņas. Tas varētu dalīties pandēmijas apkarošanas pieredzē. Ir nozares kuras var vadīt komunikabli cilvēki ar organizatora spējām, bet ir nozares kurās vajadzīgas profesionālas zināšanas un izglītība.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Kalniņa Sāra
10. janvārī 07:38
Vajag ārstēt, ne jau likt tējas dzert!!!covidam nav zāļu bet ja cilvēkam parādās pneimonija- ārstējiet. Nevis liejat tikai brontex dzert. Te visu valsti nobeigs
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi