Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Ehrenberger Ginta
2020. gada 3. decembrī 11:35
Latvijaa buus dabiigaa atlase . Ir pietiekosi veel taadu ,kam covidviiruuss ir sazveerestiiba pret vina svariigo personu , tamdeel aarsteesanas stacionaaraa buutu nepienemama- kas zin ,vai ar to skaabekli kadus cipus plausaas neieelpo..
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ehrenberger Ginta
2020. gada 3. decembrī 11:56
Kas ta nu, tikko bija veel cetri komentaari bez maneejaa un tagad tikai mans palicis . Kamdeel citu komentaarus dzees?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
labais rabīns
2020. gada 3. decembrī 12:43
Virsraksti atgādina panikas celšanu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Lilje Tento
2020. gada 3. decembrī 14:17
Ārzemēs ļauj strādāt covid pozitīviem ārstiem un māsām, jo ja nav simptomu vai ir viegli un ir covid maskas nav jāiet izolācijā, kā Latvijā visa nodaļa uzreiziet izolācijā. Beidzot ir jāsāk risināt mediķu trūkuma problēmam kas respektīvi ir atalgojums un valdībai nav nauda jāizšķiež mākslīgi veidotām iestādēm, organizācijām, kurām valsts pienesums ir nulle. šis ir izaicinājums Latvijas varas nenormālajai korupcijai, kur nauda tiek dalīta bezjēgā draugiem un sponsoriem, bet valstij vitāli svarīgām jomām atmet grašus.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jens Zvirgzdgrauds
2020. gada 4. decembrī 07:59
Vienā rakstā kaut ko 'norāda' Cipule, citā rakstā kaut ko propagandistisku pārspriež Viņķele, tā ir Veselības ministrija vai preses klubs, es gribētu zināt? Varēja atklāti pateikt, ka darījušas visu iespējamo, lai saniegtu maksimālos saslimstības un mirstības rādītājus un lai varētu sludināt slikti izpētītu un steigā sataisītu komerciālu vakcīnu iepirkumus kā vienīgo panaceju. Diemžēl tās nav vakcīnas pret stulbumu, korupciju un neprofesionalitāti. Šitādas pesteļošanas vietā jau kopš pavasara vajadzēja: 1) atlaist Viņķeli un iecelt par ministru starptautiski kvalificētu infektologu, 2) kārtīgi ieborēt plašākai publikai, kas ir vīruss, imunitāte, profilakse, kādi ir vakcīnu veidi, to iedarbība, blakus parādības, efekts uz slimības pārnesi, utt. 3) pārņemt Singapūras un Taivānas pieredzi pandēmijas ierobežošanā, 4) izstrādāt kritērijus automātiskiem brīvas pārvietošanās ierobežojumiem Latvijā un ārpus tās, balstoties uz saslimstības rādītāju statistisku anlīzi, 5) uz laiku ne tikai slēgt robežas ārvalstnieku iebraukšanai un tranzītam, bet arī dot tiem rīkojumu aizbraukt no valsts, kā tas piemēram bija Norvēģijā, 6) piesardzību skolās un pakalpojumu uzņēmumos pirmkārt balstīt nevis uz sociālekonomiskiem, bet uz epidemioloģiskiem apsvērumiem, iespēju robežās daļēji kompensējot iedzīvotājiem zaudējumus, kas negatīvi ietekmē dienišķās iztikas pamatvajadzības, 7) air baltikā sagrūsto miljonu būtu pieticis medicīniskā personāla motivēšani un piesaistei no ārvalstīm vai rezidnetūras, un šādā garlaicīgā garā es varētu turpināt uzskaitīt to, ko deviņus mēnešus nav darījuši tie, kam par to maksā tūkstošus katru mēnesi
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi