Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Kitija Sku
2020. gada 22. novembrī 10:17
Tas, ka šīm valstīm tā kā mazlietiņ atšķiras iedzīvotāju skaits, tas neskaitās, tā?!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jānis Langušs
2020. gada 22. novembrī 10:32
Vai tikai tam nav saistība ar iedzīvotāju labklājības līmeni.Jo lielāka tautas daļa var atļauties ceļot,jo lielāks risks ievazāt vīrusu,pie kam pa daudziem kanāliem.Laime nelaimē un tā kā esam, laikam jau nabadzīgākā tauta eiropā,tad ir cerības atkal izsprukt ar salīdzinoši mazākiem zaudējumiem.Urā!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Skaistslaiks
2020. gada 22. novembrī 11:45
Ir muļķīgi runāt, ka mums veicās, ja pavasarī tika veikti Max 400-600 testi pa dienu, ar kuriem uzrādīja pīķa laikā 20-45 saslimušos. Uz tagadējiem testiem ir vidēji 400 saslimušo uz aptuveni 6500testiem, ja tā paskatās ,tad tas vidējais cipars nemaz neatšķiras. Pie tam, jāatceras, jo vairāk saslimušo, jo vairāk kontaktpersonas. Un pavasarī pozitīvais bija karantīna ne skolas, lielākā daļa attālināti strādāja, gandrīz viss bija slēgts, tikties ar nevienu nevarēja, pie tam nāca siltais laiks, kad parasti gandrīz visi vīrusi mazinās, pagaidām no ieviestiem pavasara ierobežojumiem varbūt ir puse, un te arī mēs redzam, ka tas atspoguļojas skaitļos, neredzu par ko brīnīties un neredzu kāpēc jāmaļ kaut kādu mistisku veiksmes stāstu, jo nekādas veiksmes tur nebija.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Melānija
2020. gada 22. novembrī 12:18
Atcerēsimies,kad visur jau vīruss bija,bet mums nebija,to ieveda viena mūsu ceļotmīlētāja no ārzemēm.Tikai nekur neziņo,vai viņa pati toreiz izveseļojās,vai kā.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi