Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Vecais
2020. gada 6. maijā 07:27
Es, kā nedaudz zinošs sakaru tehnoloģijās, nekad nepiekritīšu apgalvojumam, ka ar 5G var izplatīt vīrusus. Nekad. Ja nu vienīgi datorvīrusus. Arī ar vakcīnām, nevar nevienu čipot. Tas vienkārši nav iespējams, zinot, kas ir čips.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Modris Adijāns
2020. gada 6. maijā 10:22
Par Mihalkova garīgo veselību lai spriestu noskatieties viņa otro filmu "утомллённые солнцем 2",domāju viss taps skaidrs.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Piligrims Vilkatis
2020. gada 6. maijā 18:30
Līdz šim cilvēkiem bija tiesības uzdot ? un izteikt savu viedokli, šķiet esm šķērsojuši šo Rubikonu, kad tas atkal jau klūst par dzimtenes nodevība kā padumjajos laikos. Protams, var ņirgāties par visu un akli sekot baram, jo barā drošāk. Un protams, iet pret ārprātā skrienošu baru var tikai idiots. Bet ko darīt, ja baru mierīgi dzen uz lopkautuvi un tu to zini/saproti? Vienīgā lieta no kā ir patiesi jābaidās ir bailes, jo tās paralizē vesalo saprātu un ir teikts, ka drosmīgais mirst tikai 1x, bet bailīgais 100x pa dienu. Lai mums izdodas pārdzīvot visus vīrusus it īpaši informatīvos! p.s. Man iepatikās humors - mūs pieņēma darbā kā uzticamus, bet tagad atbildību prasa kā no saprātīgajiem.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi