Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
No ASV
15. martā 20:26
Cik skaist! Paldies Jums vissiem no viss sird! Esmu loti, loti pateiciiga! Es Jus vissus apkamp ar miilestiibu! Lai Jums vissiem loti, loti labi klajas! Viss to labako!
Antifrīzs
15. martā 20:40
Cerams tur nebija papīra plakāti, un plakāti uz koka kātiem...
ttt
15. martā 21:36
Forši, ka cilvēki ir aktīvi.
beeeeeeeee
15. martā 21:36
"Izmanto koku","Buuvee no koka" - Juus pashi saprataat ko uzrakstiijaat un par protesteejat?!.....Peec jums neviena koka vairs nebuus uz zemes!
Mjā
15. martā 22:16
Apsaimniekoti meži... Tālāk man nav ko piebilst par šiem vides draugiem...
globālistu lielgabalu gaļa
15. martā 23:10
Noderīgie idioti!
H
15. martā 23:40
Nav nekāda globālā sasilšana. Mainās klimats. Un tas izmainīsies ar vai bez piketiem. Dabīgs process.
@beeeeeee.. Un mjā
16. martā 01:28
Ja būtu pietiekami izglītoti un saprastu mežsaimniecības būtību, nevajadzētu rakstīt heitu :)
:)
16. martā 08:27
Un reāli visiem aktīvistiem sintētikas jakas no naftas produktiem. Kāda kaudze CO2 gaisā palaista, lai tikai tās jakas vien saražotu.. nemaz nerunājot par to, kāda kaudze atkritumu trešās attīstības valstīs sanāca tās jakas ražojot.. Un jā - šuva jau tās jaciņas arī ļoti iespējams, ka nabadzīgi bērneļi vai pusaudži.. Nu bet galvenais jau sanākt un nofočēties priekš instagram, lai draugiem parādītu, kā tev rūp pasaule :))) Tas tagad moderni - iet uz protestiem, lai būtu bildes ko soctīklos ielikt :) Es ceru jūs uz to protestu vismaz ar sabiedriskot transportu braucāt, nevis ar personīgo auto..
sīka tāda detaļa
16. martā 08:30
Ja kas... Jaunzēlandes šāvējs sevi uzskatīja par eko-fašistu. Nē nu es nesaku, ka konkrēti jums ir slikti nodomi. Es vienkārši saku, ka arī ar labiem nodomiem ir iespējams pārspīlēt.
sīka tāda detaļa
16. martā 08:32
Jo paskat kā ar tām vistiņām sanāca. Protestējāt par tām vistiņām. Nepatika jums tur kaut kas par tām rimi vistiņām. Nu pievarējāt rimi. Bet beigās izrādijās, ka ja vistiņas audzē tā kā jūs gribat - tas patiesībā dabai ir vairākas reizes kaitīgāk un arī vistiņas nemaz tik ļoti īpaši laimīgākas nepaliek.. Nebijāt līdz galam izpētījuši. Bet tapakaļ atprotestēt sevis saprotestēto tagad pašiem kauns.. Nu? Bet dabai ta beigās posts nodarīts no tā jauniešu protesta pret rimi vistiņām...
z
24. maijā 20:27
Pilnīgi truli jaunieši. Viņi pat problēmas būtību nav spējīgi saskatīt. Iedodiet tik iemeslu patusēt..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi