Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Tātad
2018. gada 13. septembrī 07:56
Ir obligāti šovā jāiefiltrē lezbiete vai kaut kas saistībā ar prostitūciju, bez tā nu nekur. Visiem vajag vietējās sensācijas. Bet atkal, paskatāmies uz to no citas puses - salasām cilvēkus ar īpašībām, kuras piemīt kādam mūsu pašu draugam, radam, paziņai un tadā, šovs. Esmu lasījusi, kā forumā par pirmo šovu izteicās, ka kur jau nu tādas pabiras varot atrast? Laipni lūgti reālajā dzīvē, kur katram cilvēkam ir kaut kas slēpjams. Kaut kāds netikums ir pilnīgi katram cilvēkam, lai cik balts un pūkains viņš uztaisītos. Nezinu, vai tā ir drosme vai neapdomība iet piedalīties šādā šovā, jo 1) visa Latvija to redzēs un 2) kaut kā tālāk jādzīvo tomēr būs. Te laikam iet, kad vairs nav ko zaudēt vai kad galīgi nekrata savas privātās dzīves izķidāšana pa labi, pa kreisi un žults no visiem, kam tik nav slinkums muti virināt.
Skatītāja
2018. gada 27. septembrī 16:12
Man šis šovs patīk. Neuzskatu, ka dalībnieces tiek kaut kādā veidā pazemotas vai izsmietas, kā tas parādās presē komentāros no citiem skatītājiem un vērtētājiem. Katra paša izvēle piedalīties vai ne. Tas nav spiests pasākums un daudzām sievietēm tieši ar šova palīdzību ir iespējams uzlabot savus dzīves apstākļus. Tā ka viss ir ok.
Ru
2018. gada 3. oktobrī 11:15
...kāpēc tos sitējus un izvarotājus neliek cietumā un staigā uz brīvām kājām! ...vai tad sabojātas sievietes dzīvei ir noilgums?...
Anna
2018. gada 26. novembrī 09:43
Ir redzētas šī šova reklāmas, bet apbēdināšu raksta autori, ka negaidu nepacietībā šo šova raidījumu, neskatos. Ar gadiem tu saproti, ka barot savas smadzenes, savu dvēseli var ar atlasītiem, saturīgiem, izglītojošiem raidījumiem. Man no sirds patiesi žēl šo sieviešu, bet šāda veida raidījumi ļauj sabiedrībai saprast, ka bērni jāaudzina mīlestībā un sirds siltumā, tad nebūs tik daudz nelaimīgu, pazudušu cilvēku, ar salauztiem likteņiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi