Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Татьяна
2019. gada 16. septembrī 17:46
Дорогая наша Анастасия. от всей души желаю Вам побороть этот страшный недуг. Вы прекрасный. светлый человек. Храни. Вас Господь.Не теряйте надежды. терпения Вашим близким. Все будет хорошо.
jusis
2019. gada 16. septembrī 18:35
diemžēl tāda ir dzīve,nāves priekšā esam bezspēcīgi ,ne miljoni palīdz nekas ,piemēram Maligina kungs bija turīgs cilvēks ,arī medicīnas visi preperāti pieejami ,bet bezspēcīgi esam likteņa priekšā ,koks izaug un nokalst ,tā arī cilvēks
jusis
2019. gada 16. septembrī 18:36
visu cieņu šai talantīgajai aktrisei
duuna
2019. gada 17. septembrī 13:07
protams,ka zeel aktrises,ka jebkuru cilveku tik jauna vecuma.Bet,cilvekiem,kas grib pretoties novecosanai ,lietot visadas zales un t.t ar to ir jarekinas.Jo ta ir iekartojis Dievs,Visums,ka mums janoveco.Un neko mes nevaram un pat nedrikstam kardinali mainit.No dabas skaistule...ne vel vinai vajadzeja visadus harmona preparatus.Ko agrak nedzemdeja.A gribeja visu,bet bernu velak.$* gados bernu ar stimulaciju,harmoniem,eko....Vai tiesam tik stulbi varbuut cilveki.Aksti.Ir tacu jaunas,veselas surogatmammas,lai iznesatu.Stress ir visiem un ari katru dienu.Katrs mes stradajam pa 12,14 un vairak stundam.Nu nevar visu saja dzive.Vajag pakapeniski iet uz merkiem,vienu sasniedz,tad otru.Kaut kas vinu gimene karmisks.Bralis,tevs nomira...Un,kas vel var but ar to eko bernu pec laika.Mes esam puteklisi saja dzives masina.Ne mums zinat ,ne lemt.Zel visus,kas jauni aiziet ,bet....mes esam bezspecigi.
Raimonds
2019. gada 17. septembrī 14:59
Tik žēl šìs skaistās, jaukās un talantīgās sievietes. Kādi neģēļi staigā pavpasauli un tiem nekas. Laikam jau Dieviņš tur aukšā arī grib tusēt ar jaukiem cilvēkiem.
Žēl ka tā
2019. gada 15. oktobrī 16:30
Bet ģimene gan varētu ņemt vērā, ka baumas rodas no nezināšanas un informēt sabiedrību par patieso stāvokli, nevis iebāzt galvu smiltīs!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi