Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Runājošā galva
24. septembrī 13:01
Hitlera bildes nav tik šausminošas. Cik gan debilam jābūt, lai sekotu tādam monstram?! Ar tādu pašu retoriku, bez jebkāda konstruktīvisma, jebkurš galvā drāztu vecāku sīcis mēdz prasīt nopirkt sev vēlamo rotaļlietu.
Kristaps Kr
24. septembrī 13:38
Grēta Tunberga ir lieliski izveidota propaganda un meli. http://www.theartofannihilation.com/the-manufacturing-of-greta-thunberg-for-consent-the-political-economy-of-the-non-profit-industrial-complex/
bute
24. septembrī 14:26
murgs ! meitene neadekvāta. iespējams slimo ar visatļautības slimību. bet jā... kāds viņu vada un regulē. lelle . šādi GLĀBĒJU TEĀTRI tiek spēlēti lai novērstu cilvēku uzmanību no reālām problēmām. kari, bēgļi . Arī fakts , ka klimata glābšana tagad ir modē ! topā. tāpat kā joga un maratoni. masas pavelkas līdzi...
ha ha ha
24. septembrī 14:48
Cionistu marjonete :)
Atvainojos!
24. septembrī 15:06
Marionete.
Bonifācijs
24. septembrī 15:07
Meitenei izskatās vajag psihiatra palīdzību. Kas tas par teātri, psihiski slimu cilvēku laist uz ANO tribīnes. Lai sargā dievs mūs no šādiem trakiajiem fanātiķiem. Ceru viņu ārstēs.
Zum
24. septembrī 15:21
Jūs, gudrie runātāji, nesūda nedariet, lai glābtu šo planētu!!! Meitene daudz vairāk izdarījusi savā dzīvē, nekā jūs visi kopā. Ja, domājat ar TV smadzenēm, un neesat spējīgi painteresēties par viņas dzīvi, tad vismaz paklusējiet!!!
Kristaps
24. septembrī 16:11
Zum kādēļ Tu domā ka planēta ir jāglābj ? Klimats uz planētas ir mainījies un mainisies , un cilvēkiem ar to nav sakara !!!
Svētais Naivums
24. septembrī 16:16
> Interesanti, ko viņa TĀDU būtu paveikusi planētas vārdā, mākoņus stumdījusi? Līdz šim viņa ir tikai kaitējusi, aicinot citus nemācīties, bet iet kaut kādos neizprotamos gājienos. Viņai būtu piedodams, viņa ir nepieskaitāma un psihiski slima. Nav skaidrs kāpēc saprātīgi cilvēki seko šai psihiski neveselajai ( maigi sakot) meitenei?
ivars
24. septembrī 17:52
Bildēs izskatās nedaudz jocīga!
atnāca mesija un
24. septembrī 18:39
Labi, ka nesakoda ...
Tas
24. septembrī 19:26
Tik jauna un tik nervoza ,rauduliga ,pasaule klausiis ? diezvai .brinums nav atklats ,gan jau bez vinas tiek galaa
Kristofers
24. septembrī 22:20
Noliecu galvu viņas priekšā visu cieņu!
Frants
25. septembrī 00:24
Nu, pati sev ir nozagusi to bērnību,kļūdama par marioneti visādu pasaules glābēju rokās. Piedodiet,bet viņai visi nav mājās...
o
25. septembrī 08:56
Drusku paaugsies, dabūs spraudēju un nomierināsies.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi