Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Aldis Auziņš
15. janvārī 08:36
Kādēļ to neskaidro?
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Vērotājs
15. janvārī 09:28
Stepiņš, pepiņš, tepiņš skaidro. Jūs krāpnieki un zagļi esat, jo parazitējiet uz darba cilvēku sviedriem. Vai Dundagas mežcirtējam, vai Lido trauku mazgātājai atdodot naudu bankas pārvaldītiem pensiju fondiem ir jāseko fondu ienesīgumam? Bankai būtu jāsaņem % no iegūtās peļņas, nevis % no pārskaitītās naudas. Iedomājaties situāciju, kāds darbonis saka tev iedod man naudu un mēs biržā nopelnīsim. Man par darbu tu maksā 10 % no iedotās naudas, iedosi 1000 eiro 100 ir manējie, bet 900 tu ieguldīsi. Tagad tu man vēl tik pasaki, kur tu gribi to naudu ieguldīt, kādas akcijas pirkt par tiem taviem 900 eiro. Paiet laiks, ieguldījums neveiksmīgs, peļņas nav, ir pat mīnusi, 900 pārvērtušies par 800 eiro, bet tu jau pats esi vainīgs, pārvaldnieks savus 100 eiro saņēmis staigā svilpodams. Ja tu iedotu 1000 eiro un viņa alga būtu % no ieguldījuma peļņas, tad viņš censtos gūt peļņu gan priekš sevis, gan priekš tevis.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
kazjols
15. janvārī 09:57
Tak vienalga mūs aplaupīs. Ja ne tas, kur noguldi to līmeni, tad valsts. Izdomās, ka tā ir peļņa un jāmaksā nodoklis. Ja būsi pa gadiem 30 ieguvis +20%, tad bāleliņu valdība izdomās to aplikt ar pvn vai citu ienākuma nodokli. Būs labi, ja vispār kaut ko minimālu saņemsi pensijā, ja vispār saņemsi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Janis Liekne
15. janvārī 12:35
Savā laikā, kad sebā vajadzēja atvērt kontu, vienkārši deva tās veidlapas un paraksties. Jā, gan jau varēja neparakstīt. Ne jau visiem ir tās finansu zināšanas, lai izsvērtu visus plusus un mīnusus, salīdzinajumā ar citiem piedāvājumiem.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi