Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Guntis
10. jūnijā 09:34
Tagad vajadzētu ieslēgties gāzes tirgum! Tikai kur tas ir? Galvenais gāzes piegādātājs ir Gazprom ar savu apendiksu Latvijas gāzi! Gaso tarifi pieauga jo….? Tā ir vienkāršāk dzīvot! Nevajag meklēt efektivizācijas ceļus, kā to dara lielākā daļa uzņēmumu, lai kļūtu konkurēt spējīgāki. Irkļa atvadu sveiciens!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Cheeer
10. jūnijā 10:56
Konkurences padomi ir jāpārdēvē par Monopolistu un karteļu atbalsta padomi. Monopolistiem peļņa rūk, bet alkatība un rijīgums nemainās, tāpēc tiek celtas cenas.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Armīns Drozds
10. jūnijā 12:08
sagribējāt brīvo tirgu gāzei, kur viens vienīgais piegādātājs, tad arī saņemiet augļus un pērciet gazprom gāzi no gejropas biržas par biržas cenu, barojot entos starpniekus, jo visu vajag, kā gejropā, nevis tiešos iepirkumus no vienīgā piegādātāja un vēl pamēģiniet kārtējo reizi tajā visā vainot GASO, kas apkalpo tikai gāzes caurules, bet tā kā jums smadzeņu nav, tad sen esat aizmirsuši, ka GASO ir tā struktūra, kuru jūsu mīļotā valdība piespieda atdalīt no Latvijas Gāzes, lai palielinātu starpniekus un tādejādi patērētāju piespiestu maksāt vairāk... nepērkat krievu gāzi šobrīd caur gejropas biržu, ko pēc jūsu valdības rīkojuma jums pārdod Latvijas Gāze, pērkat labāk krievu gāzi no leišu termināļa Klaipēdā, kur to no Viborgas piegādā amerikosu kuģi ar savu starpniecības uzcenojumu un kuru Latvenergo pumpē Inčukalnā... būsiet vēl "neatkarīgāki" no gazprom gāzes ar garāku starpnieku tīklu un lielāku cenu, tikai atkal atdursieties GASO caurulēs, jo citu nav un nekad nebūs, lai arī ko politiķi stāstītu savās pirmsvēlēšanu pasaciņās bezsmadzeņu pūlim, kas vienlaicīgi ir ne tikai gazprom gāzes lietotāji, bet arī viņu vēlētāji... starp citu, TEC, kas apgādā Rīgu ar siltumu un silto ūdeni, arī savu blakusproduktu elektrību ražo ar to pašu gazproma gāzi, kura pienāk līdz TECa kurinātavai pa GASO apkalpojamajām caurulēm...
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Konstance Kalniņa
10. jūnijā 13:52
Pie reizes varējāt paziņot,ka arī elektrība ar 1.jūliju būs dārgāka.Tā vismaz radio šorīt ziņoja.To,ka tad viss paliks dārgāks (arī maize),mēs jau saprotam.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Rolands Kaprālis
10. jūnijā 13:59
Tikai šajā smieklīgajā brīnumzemē ir iespējams, 50% tarifu kāpums... Mums ir tik daudz naudas, kā nekad... hahahaa
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi