Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Vērotājs
19. aprīlī 08:38
Nevajag rakstīt muļķības, 57 gados sākt mācīties programmēšanu nākotnē nedos nekādas priekšrocības, pat auto iemācīties vadīt jau ir par vēlu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Marks Līventāls
19. aprīlī 10:47
Vērotājs-šmērotājs, kasiskais gaudotājs un peļķē sēdētājs. Protams, var arī neko nedarīt, jo tā taču ir vieglāk un vēl var bābiski pasūdzēties par dzīvi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Arita Takahashi
19. aprīlī 15:25
Es gan iesaku nevis doties studēt programmēšanu, bet apgūt matemātiku, mācoties matemātikas bakalaura programmā. Programmēšana ir saistīta ar tehnoloģijām - tā ir vide, kas vairākas reizes nedēļā mainās. Bet matemātikā atvasinājumi, integrāļi, matemātiskā analīze savos pamatos tik ļoti nemainās. Var arī pieteikties studēt fiziku, bet tur briest kaut kādas milzīgas pārmaiņas, jo esot vēl viena veida spēki pieteikušies, kas izskaidrošot melnos caurumus kosmosā un kuru dēļ visas fizikas grāmatas būšot jāpārraksta (izņemot klasisko Ņūtona mehāniku un dažas citas uz Zemes bieži pielietojamas teorijas). Bet vispār jau traki, ka 57-gadīgam tantukam ir jākonkurē ar dēlu darba tirgū - un abiem viss sākas no nulles. Tāpēc labāk ir tomēr savu dzīves lielāko daļu nostrādāt tādā darbā, kas attīsta vai nostiprina vai vismaz saglabā kaut kādas darba tirgū pieprasītas prasmes - angļu valoda un lietojuma programmatūru lietošana varētu būt tās universālākās, bet tādas diemžēl piemīt daudziem. Toties, ja attīsti kaut kādas specifiskas zināšanas, aizstāvu doktora grādu, tad Tevi pēc 10 gadiem Tava augstskola izmet uz ielas - piemēram, RTU ir daudzas sievietes ieguvušas inženierzinātņu doktora grādu, bet pēc tam viņām neļauj lasīt lekcijas viņu specialitātē, jo viņas nav vīrieši. Tās sievietes patriec un tad viņas māca visu, kas pagadās - angļu valodu, piemēram - vienīgā saistība ar specialitāti tad ir tā, ka studenti, kuriem jāmāca, būtu valodas stundās jāapgūst specialitātes terminoloģija, kur tad arī šīs nabaga sievietes noder.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi