Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Jens Zvirgzdgrauds
2020. gada 16. oktobrī 07:32
Oša komentārs kā parasti vismuļķīgākais. Nekāds mārketings nelīdzēs tur, kur abpusējai interesei nav reāla pamata. Kāds tad ir 'bizness' Latvijā, ko piedāvāt franču investoriem? Viens variants ir būvniecība, kur jau visas nišas LV ir aizņemtas un vislielākais finansētājs ir nodokļu maksātāji: valsts un ES fondi. Vēl viens variants - īpašumu izsaimniekošana un spekulācija ar zemi un ēkām, kas pie pašreizējās konjunktūras nav pietiekami intensīva, lai interesētu lielāka mēroga darboņus. Tirdzniecība LV arī jau aizņemta un tai ir pārāk mazs mērogs priekš frančiem. Bankas un tranzīts strauji samazinās.Ja runājam par tehmoloģijas inovācijām, tās no LV pētniekiem jebkuŗš maksātspējīgs ārzemnieks savai ražošanai var pārpirkt, netērēdams laiku LV prezidenta sabiedrībā. Ko varēja un vajadzēja gadiem ilgi iepriekš rūpīgi sagatavot - tā būtu bijusi sadarbība militārajā rūpniecībā, piedāvājot frančiem Latvijas komponentus un programmatūru piem., satelītu technoloģijās, bet tā kā LV nav nekādas industriālas politikas, nekādas inovāciju stratēģijas, tad frančiem šeit nebija par ko runāt. Tātad nekāds mārketings nepalīdzētu. Jājautā, vai šai vizītei vispār ir kaut kāds rezultāts? Kāda ir atdeve izšķērdētajai nodokļu maksātāju naudai? Neviens ne pirms, ne pēc šās vizītes Latvijas režīmu par respektablu neuzskata tik un tā - tiešī tamdēļ, ka bez reāla ekonomiska pamata tas ir vienkārša butaforija, leļļu teātris.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Alens Delons
2020. gada 16. oktobrī 09:14
Ko te ņemties, kāds bizness Latvijā, viss pārdods leišiem, igauņiem u.c, tapēc arī nebija foruma. Visu esam iztirgojuši, Laima, Staburadze, Rīgas dzirnavnieks, Dobeles dzirnavnieks u.t.t, Latvijas biznesmeņi, pēdiņās!
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ādolfs Nāks
2020. gada 16. oktobrī 10:31
Njā, uzņēmēju tikšanās nebija,toties tā vietā noorganizētā teatrālā butaforija - "ielu muzikants" ar marseljēzu vai ko viņš tur spēlēja, arī jau izcila muļķība. Bastejkalns pirms Makrona pastaigas gan jau bija pilnīgi izdezinficēts no visa liekā. Ielas muzikantus apskatīt Makrons varēja labāk stacijas tunelī apskatīt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ādolfs Nāks
2020. gada 16. oktobrī 11:00
Sēne, man nav naids pret Latviju, man ir zināma nepatika pret pārvaldītāju neizdarībām, izrādīšanos, tupumu, pašlabuma ieraušanu (zagšana, korupcija) utt.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jānis Langušs
2020. gada 17. oktobrī 17:02
Kā lai ""Latvijas puse"" pārliecina francūžus,ka Latvijā ir biznesam ""labvēlīga vide"",ja tā galīgi tāda nav?Drīzāk otrādi-jābūt trakam,lai investētu valstī,kur valda neredzēta nodokļu patvaļa,korupcija un nekompetence.Vai tiešām kāds iedomājas,ka francūži nezin kas notiek Latvijā?Un kādus argumentus raksta autors ieteiktu lietot ""Latvijas pusei""?Kad politkorektums pāraug atklātos melos,patiesību ne katrs spēj saredzēt,bet vai ir cerība,ka to nepamanīs franču biznesmeņi?Nevajag uzskatīt viņus par muļķiem.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Elisa Meijere
2020. gada 19. oktobrī 11:27
te nav nekāds bizness, vienas shēmošanas un pašlabums, visiem dubultā grāmatvedība un algas aploksnēs, nodokļu politika nepeivilcīga. kurš te gribēs investēt. pirms krīzes daudzi skandināvi sapirkās zemes un mežus, gribēja atvērt ražotnes, ārpus Rīgas infrastruktūra slikta, provincēs vieni dzērāji, kas negrib strādāt, laimīgs tas, kas tika prom bez zaudējumiem. Biznesam vajadzīgi daudzi nosacījumi, te nav neviena.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi