Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Miss Lavendar
11. jūnijā 08:27
Kārtējais pierādījums, ka koloniālās sistēmas likvidēšana bija kļūda. Nu nedrīkst dot mērkaķiem ķepās granātas. (Politkorektuma nolūkiem - vārds "mērkaķis" lietots nevis attiecībā uz rasi, bet tikai un vienīgi uz attīstības līmeni.)
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Ivars Magone
11. jūnijā 09:52
Kas vainas Āfrikā, guļ zem koka un maizes koka auglis pats krīt mutē. Nav viņos gēnu, kas liek kustēt un domāt par rītdienu. Rodēzija koloniālajos laikos bija bagāta valsts. Aizgāja baltie, kas lika strādāt un vietā tukšums un bads. Tāpat daudzviet citur.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
JANIS KALVA
11. jūnijā 10:59
Ko tā draņķa Ameria lurina viņi izpētījuši bet strādāt negribosos jābaro būs Eiropai. Nevajag vcelt rūpnīcas Ķīnā Korejā celiet Āfrika būs darbs būs nauda būs maize un kur ir iespēja izveidot lauksaimniecību zemes taču var nopirkt lētāk kā Latvijā strādās arī par mazāku samaksu bet galvenais pārstāt barot pārstāt dot tā saucamo humanitāro palīdzību, man paši afrikāņu uz jautājumu kāpēc jūs neko nasejat vai neražoja atbild priekskam 2reizes nedēļā atved visu ko vajag kamēr tā būs nekas nemainīsies jāattīsta ražošana un nelaist Eiropā jo šeit jau ir 100 tūkstošu klaiņojošu afrikāņu kuri nestrādā un nestradas
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi