Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Oskars Freimanis (Antonevičs)
9. aprīlī 11:19
Lai arī homoseksualitāte utt ir grēks un normālā demokrātijā kristiešiem būtu jābūt tiesībām brīvi paust savu viedokli, uzskatu, ka šeit mācītājs ir iebraucis grāvī. Pirmkārt jau grēko visi bez izņēmuma un grēka alga ir nāve, bet kristiešiem ir šī unikālā iespēja nožēlot un saņemt piedošanu. Kristiešu uzdevums ir mainīties pašiem tādā veidā esot par lieciniekiem Kristum un arī sludināt evaņģēliju pasaulei. Vai ar šiem izteikumiem mācītājs pildīja Dieva gribu? Stipri šaubos, bet ne man mest akmeni, jo es taču nezinu ne motīvu, ne viņa domas.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Stalkers Stalkers
9. aprīlī 11:32
Nesenā pagātnē priesteri misionāri vēlējās arī kanibāliem norādīt, kas ir labi un slikti. Kanibāli bija pateicīgi, ka bālģīmis ir dieva vietnieks un par godu notikumam, uzcepa svētuli ugunskurā un uzņēma visu viņa svētumu un gudrību:). Un tad aborigēni pazirgojās:" Klau, vecais, laiks celties augšā! :)".
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Oskars Freimanis (Antonevičs)
9. aprīlī 14:33
Kristiešu konfesijām pirmkārt vajadzētu ļoti nopietni piedomāt par vienotu, nesagrozita Dieva Vārda izpratni iekšienē, savās baznīcās. Bet tiem, kuri priecājas, ka vairākas baznīcas atzist homoseksualitāti kā normu, vajadzētu atcerēties, ka ne jau baznīca tiesas priekšā būs jāatbild, bet gan Dieva. Bet ja kāds domā, ka Dieva nav, ko tad uztraukties, lai dzīvo anarhija! Un cilvēku likumi tad būtu jāievēro tikai tikai tajās reizēs kad tevi var piekert.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi