Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
2020. gada 26. novembrī 11:21
Laba ziņa. RZ, Anglijas cietums HM Prison Belmarsh, kurā sēž Asanžs, salīdzinot ar Irānas cietumiem, ir īsta sanatorija. / Accommodation at the prison is a mixture of approximately 60% multi-occupancy cells and 40% single cells, distributed mainly across 4 residential units. Inmates at Belmarsh are offered access to education, workshops, two gyms, one focusing on Physical Education courses and one recreational, with use of a sports hall and a fitness room. The gym staff also have a partnership with Charlton Athletic F.C. to deliver FA accredited coaching courses for prisoners.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Futs Bols
2020. gada 26. novembrī 11:35
RZ, Irānā tiek smagi pārkāptas cilvēktiesības. Nav vārda un pulcēšanās brīvības. 2019.gadā tika nošauti vairāki simti protestētāju, aizturēti vairāki tūkstoši. Reliģiskās minoritātes tiek diskriminētas. Cilvēki cietumos tiek spīdzināti un viņiem liedz medicīnisko aprūpi. (Avots: Amnesty International)
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Futs Bols
2020. gada 26. novembrī 11:45
Tad brauc projām no Latvijas un Eiropas, nemokies te.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jens Zvirgzdgrauds
2020. gada 26. novembrī 14:04
Irānas slavinātājiem varētu uzdot jautājunu, kurā gadā pēdējoreiz esat apmeklējuši šo valsti? Vai tas bija nebija vēl pirms revolūcijas? P;ēdējos gados Irānā ir liela narkomānija, sadzīves vardarbība, mošejas apm. tik pat tukšas, cik baznīcas, korupcija nav mazinājusies, ir daudzi, kas domā, ka pa dzīvokļiem dzerstīdamies un maukodamies, līdzinās eiropiešiem un ASV, bet kad satiek eiropiešus vai amerikāņus, tad izrāda ne ar ko nepamatotu augstprātību un tādu kā pārākumu, tiešām it kā būtu baigi svētie. Un tad vēl tā melība, liekulība, nenoteiktība daudz lielāka, nekā Latvijā un pat daudzās tuvo austrumu valstīs... Neko nevar precīzi sarunāt, darījumi nav iespējami, maksāt viņi negrib un izvairās, norunas izliekas neatceramies, rakstīto vārdu groza no melna uz baltu un otrādi, un tik nosaka 'bi hijāl'... Pat turki turpat kaimiņos dzīvodami var dabūt nervu sabrukumu, kad darīšana ar irāņiem. Lielpilsētās ārpus Teherānas ir ielas, kas nav remontētas kopš revolūcijas laikiem... Higi;enas trūkums, pat persepolē ateja ar caurumu zemē un ūdens krūzi blakus zemē, bez papīra... Labi, pietiks, aizbrauciet, redzēsim, kādu dziesmu dziedāsiet.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jens Zvirgzdgrauds
2020. gada 26. novembrī 14:46
Ja jau tiešām ir sajūsma par šiītu reliģiju, varbūt vajag tiešām apzināties, ka pašu irāņu dzīvē tai mūsdienās ir tikai tukši formāla nozīme. Ja savukārt jūs interesētu tieši ikdienas dzīve Irānā, tad ir labi jāuztrenējas liekulīgās 'laipnības' likumos 'taarof', kas vienā rāvienā noliek katru pie vietas jebkurā sabiedrībā. Bet man pat ja tīri labi orientēsieties visā tajā hierarhijā, nemitīgi būs jāuzmanās lai neļautu blēžiem aiz pieklājības aizsega izlikties, ka jūs viņiem esat kaut ko parādā. Meli, meli, liekulība, izlikšanās, dubultā dzīve, šizofrēnija, tas ir kaut kas pilnīgi prātam neaptverams, jums to ir jāredz reālajā dzīvē, lai saprastu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi