Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Vecais
2020. gada 6. maijā 10:31
Ja jau Covid-19 ir dabiskas izcelsmes, tad no nekādas laboratorijas, tas nav nācis. Masu psihoze nāk no vienas dullas galvas un iemājo daudzās citās.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
juju
2020. gada 6. maijā 10:58
tas Feruči vai kā viņu nesaprot 1 lietu-dabā nekas nenotiek pats no sevis, jo absolūti visam ir autors. Piemēŗam, es nobēršu sētā ķieģeļus. Jautājums: cik ilgi man jāgaida, kad no tiem radīsies māja bez cilvēka darba? 1 gadu, 100 vai vairāk ? Te visi groza pirkstu pie deniņiem ( un pareiz dara), ka bez celtnieka nekas nenotiek. Vīruss ir sarežģītāks par māju-to zina visi. Ja māja nevar rasties pati no sevis, tad dabā arī nekādas sugas nevar pašas no sevis evolucionēt. Vīrusi eksistē, slimības arī. Bet neviens, lai nestāsta,ka vīruss pēkņi iedomajās,ka pie ciklvēkiem dzīvot ir labāk, tāpēc izdomāja kā mainīties un pamest ierasto vidi.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Svētais Naivums
2020. gada 6. maijā 13:21
> juju Šodien 10:58 Ja tavējs pagalmā nobērs ķieģeļus, tad māja radīsies un nebūs jāgaida pat gads, bet krietni īsāks laiks. Tikai tā māja radīsies ne jau tavā pagalmā, bet kādam citam. Cik ilgā laikā, tas atkarīgs no izbērto ķieģeļu daudzuma un apsardzes tavā pagalmā. Tā lūk, ja spēj domāt ar galvu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Uldis Berzins
2020. gada 6. maijā 16:24
A-RAZAM: tukšā vietā gan nekas nerodas, tas sen zināms un pierādīts( tikai pāriet no viena maka citā), ja nu vienīgi ir slepena drukājamā mašīna, bet par to draud "valsts brīvā paika"uz ļoti daudziem gadiem.Vēl varētu būt PIRAMĪDA, bet tas balstās uz to, ka vinnē tie, kas sameklēs vairāk čoknīto, jo vairāk sameklēs , jo vairāk gūs.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi