Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Daina Uhnala
2020. gada 27. septembrī 14:04
Cilvēk, ar slēpņvārdu Susī, bīsties pats no savām šāda veida domām un spriedumiem. Pats tiksi mērots pēc savām mērauklām.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Rolands Kviesis
2020. gada 27. septembrī 14:25
Raksta beigās vnk iespārda.. Man viss bija, bet pohujaa atlidoju uz lv.. Un tagad nekā nav un viss ir slikti.. Ļoti sekla domāšana.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts
Jānis Vilks
2020. gada 27. septembrī 16:51
Cilvēkam no psiholoģiskās traumas ir zudusi spēja skaidri spriest un rīkoties racionāli. Tagad, kad apskaidrība ir mazliet atgriezusies, Dimitrijs nesaprot, kādēļ ir rīkojies iracionāla un aizbraucis no Īrijas. Ir jābrauc uz Īriju, jādodas uz psihiatrijas slimnīcu un jāprasa ārstēšana, ja psihiatriskā slimnīcā atsaka, tad jādodas uz policiju un jāfiksē ārstēšanas atteikums un ir jāsaka, ka nav kur palikt. Sliktākajā gadījumā ieliks patversmē. Ir jācīnās par nokļūšanu psihiatrijas slimnīcā, ir jāreģistrējas Īrijas Soc. Dienestā, ir jāpanāk jaunā darba spēju zuduma novērtēšanas komisija. Ir psihiatriem jāsaka, ka brīžiem zūd spēja racionāli rīkoties, apstiprinājums tam ir aizbraukšana uz Liepāju. Jaunā komisija apstiprinās vecās kaites un pievienos slēdziena jaunās. Lai veicas! Ja kāds, kurš lasa šo komentāru, pazīst Dimitriju vai zin kā nodot šo padomu, palīdziet Dimitrijam, nododiet šo ziņu.
Ziņot par komentāru Paldies! Ziņojums par komentāru ir saņemts

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi