FOTO: ar krāšņiem darbiem un svinīgu balli atzīmēta LMA Dizaina nodaļas 60. jubileja

Kultūra
2022. gada 2. aprīlī 06:02 2022. gada 2. aprīlī 06:02
  Jauns.lv
Vakar, 1. aprīlī, noslēdzās Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Dizaina nodaļas 60 gades jubilejas svinības.

Trīs nedēļu laikā LMA aulā Dizaina nodaļas kolēģi veidojuši pasākumu kopumu, kas caur sarunām un dažādiem redzējumiem un pieredzēm ir ļāvis iegūt plašāku un vispusīgu skatu uz dizaina izglītības norisēm akadēmijā.

Katru dienu izstādē– hepeningā darbojās izstādes galvenie dalībnieki – LMA Dizaina nodaļas studenti, pasniedzēji, un absolventi. Izstādes procesuālā daba, sākot no pirmās dienas ir ļāvusi piedzīvot, kā nonākt līdz rezultātam jeb galvenajam notikumam – izstādes noslēgumam 1. aprīlī, kas atspoguļoja pasākumu norises laikā īstenotās dizaina jaunrades un simbiozes. 

Kā uzsver LMA Dizaina nodaļas vadītāja Maija Rozenfelde: “LMA Dizaina nodaļa raugās uz dizainu kā uz procesu – nepārtrauktu darbošanās un domāšanas veidu. Arī šodien, kad mūsu domas un darbi saistās ar šodienas izaicinājumiem, atbalstu un palīdzību, empātiju un kritisko domāšanu, vēlamies uzsvērt, ka satikšanas spēks mūs visus var iedvesmot, ne tikai diskutēt par dizaina izglītības mantojumu vai tendencēm mijiedarbībā ar meistarību un praktiskajām zināšanām.

Citi šobrīd lasa

Viena brokastu pārslu porcija katru dienu – zinātnieki atklāj, cik ļoti tas var kaitēt veselībai
Autovadītājiem, kas šogad plāno iegādāties jaunas riepas, jābūt īpaši uzmanīgiem 1
Slavenu Maskavā dzimušu treneri apsūdz vardarbībā pret Igaunijas vadošo daiļslidotāju
Pievienot komentāru