Jūlija Jeresjko. "Korektors", audekls/akrils, 35 x 50 cm, 2018. (Foto: Didzis Grozds)

"Art Helps Vision" izstāde mākslas galerijā "MuseumLV"

Runā Rīga
2018. gada 4. oktobrī 17:08 2018. gada 4. oktobrī 17:08
  Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
No 2018.gada 11. oktobra līdz 10. novembrim mākslas galerijas MuseumLV otrā stāva izstāžu zālēs (Andreja Pumpura iela 2, Rīgā) skatāma labdarības izstāde "Art Helps Vision".

Izstādē būs skatāmi trīspadsmit brīnišķīgi un dāsni Latvijas mākslinieki – Agnija Ģērmane, Jūlija Jeresjko, Inga Jurova, Ilze Laizāne, Aldis Kļaviņš, Vitolds Kucins, Kristīne Kvitka, Līga Ķempe, Ieva Liepiņa, Dita Lūse, Kārlis Siliņš, Patrīcija Tiknuss un Andris Vītols atsaucās labdarības fonda "GRATA Art Foundation" aicinājumam - ziedot savus mākslas darbus kalendāra izveidei un labdarības izsolei ar mērķi palīdzēt cilvēkiem ar redzes problēmām.  Ekspozīcijā  būs apskatāmi gan labdarībai ziedotie, gan citi minēto mākslinieku darbi.

Izstāde notiek ar Kultūras centra "GrataJJ" un mākslas galerijas "MuseumLV" un Latvijas Amerikas acu centra iniciatīvu un atbalstu, tā iekļaujas Latvijas Amerikas acu centra 25. gadu jubilejas pasākumu programmā.

Izstādes laikā tiks prezentēts kalendārs ar labdarībai ziedotajiem mākslas darbiem, kuru varēs iegadāties, ziedojot "Grata Art Fondation", tādējādi arī izstādes apmeklētājem būs iespēja  piedalīties projektā "Art Helps Vision". Kalendārs ir veltījums visiem tiem brīnišķīgiem mediķiem, kuri ikdienu palīdz pacientiem Latvijā atgūt redzi.

Labdarības izsole notiks 3. decembrī "MuseumLV" telpās. Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti pacientiem, kuriem nepieciešama radzenes transplantācija, un tiem, kuru redzes un acu saslimšanu ārstēšana netiek segta no valsts budžeta līdzekļiem.
Projekta idejas autores ir Jūlija Jeresjko, Helena Staņislavska un Una Brūna.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Luka Banki pastāsta par savu ģimeni un atklāj, kāpēc lauku darbi viņam īpaši nepadodas
VIDEO: Viņiem bija viss skaistai dzīvei - naktsklubs, kazino un pat savs zoodārzs! Un tad atnāca 11 000 policistu un viņiem (cietumniekiem) to visu atņēma
Vai Žagara lēmums pievienoties “Fenerbahce” varētu likt punktu gaitām Latvijas izlasē? Arī Banki situācija mazliet kutelīga 1
Pievienot komentāru