Malumednieki kļūst aizvien nežēlīgāki

112
2011. gada 20. janvārī 22:05 2011. gada 20. janvārī 22:05
 
Lai arī pašreiz medības sērsnas un lielā sniega dēļ ir aizliegtas, malumednieki Latvijas mežos nav retums. Viņi medībās iet aso izjūtu un slimīgas pašapliecināšanās dēļ vai arī garlaicības mākti.

Sēlijas virsmežniecības vecākais inspektors Vladimirs Prisjagins LTV raidījumā „Labrīt, Latvija!” stāsta, ka viņa garajā darba praksē uz vienas rokas pirkstiem bija saskaitāmi tie gadījumi, kad cilvēks malumedībās bija devies tādēļ, lai iegūtu dienišķo iztiku. Pārējos gadījumos malumednieki sirojumos dodas vai nu slimīgu tieksmju vai garlaicības pārņemti. Tādēļ droši vien arī daudzos likumpārkāpējus neatbaida lielais soda mērs par malumedniecību - gan vairāku tūkstošu latu liels naudas sods, gan arī iespējamā nokļūšana aiz restēm.

Pagājušajā gadā vien meža inspektori visā Latvijā konstatēja ap 200 malumedniecības gadījumi. Šogad arī neaprimt malumednieku aktivitātes. Sevišķu daudz malumednieku varētu parādīties ap pavasari, kad jau būs paaugušies meža zvēru mazuļi.

Televīzijas sižetā redzami malumednieku pielietotie nežēlīgie zvēru ķeršanas „instrumenti” – no trosēm pagatavotās cilpas un viņu pastrādāto asiņaino noziegumu skati.

Malumedniekiem aizliegums medīt dzīvniekus nav šķērslis:

Elmārs Barkāns

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra noslēpumu 3
Viņam jau 68! Kā šobrīd izskatās Rovans Atkinsons jeb misters Bīns 1
Slavenā Holivudas aktrise 85 gados sapņo par mazmazdēla vecuma mīļāko
Tēmas: Latvija, LTV
Pievienot komentāru