Ukrainas pirmā lēdija Olena Zelenska. (Foto: EPA/Scanpix)

Zelenska atklāj, kas viņu glābj no izmisuma

Cita pasaule
16. aprīlī 17:23 2023. gada 16. aprīlī 17:23
  Jauns.lv
Ukrainas pirmā lēdija Olena Zelenska sniedza interviju Ukrainas izdevumam "Vogue". Saruna notika prezidenta birojā, kur Zelenskai ir savs kabinets.

Sazinoties ar ukraiņu žurnālistiem, Zelenska atzina, ka no izmisuma viņu šobrīd glābj pa minūtēm izstrādāts grafiks, bet, ja tajā parādās brīvdienas, tad tās viņai nenāk par labu, raksta "Limon.postimees.ee".

Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska sieva norādīja, ka stresa situācijās viņai palīdz sports, pastaigas un trauku mazgāšana. Pēc Zelenskas teiktā, viņa ir laimīga, ka viņai nav regulāri jāmazgā trauki, taču kopumā viņa šo nodarbi uzskata par labu lietu.

Zelenska dzīvesbiedre norādīja, ka elektrības atslēgumu dēļ cenšas mazāk izmantot trauku mazgājamo mašīnu, tāpēc trauku mazgāšana viņai kļuvusi par veidu, kā atpūtināt prātu.

Pirmā lēdija pastāstīja, ka šajā ziņā viņai palīdz arī mantu kārtošana, lieku papīrīšu, vecās kosmētikas vai zāļu izmešana.

Rezumējot Zelenska norādīja, ka nomierinās kārtības ieviešanas procesā. Viņa atzīst, ka lai nomierinātos, viņai gribētos arī iziet uz ielas paskriet, taču tas ne vienmēr izdodas.

Ukrainas pirmā lēdija Olena Zelenska interviju sniedza februārī, bet intervijas teksts publicēts 14. aprīlī.

Citi šobrīd lasa

Kāds patiesībā ir garo matu noslēpums? Frizierim ir atbilde uz šo mūžseno jautājumu
FOTO: bijušie Latvijas izlases hokejisti aizvada zvaigžņu spēli par godu "Ozo" halles jubilejai
Fantastika! Latvijas vārtsargs Šilovs atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu 2
Pievienot komentāru