Selēna Gomesa Parīzē. (Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press)

“No kāda gada viņa izbēgusi?’ Selēnas Gomesas apģērbs nepatīkami pārsteidz blogerus Parīzē 1

Slavenības
2023. gada 30. septembrī 11:17 2023. gada 30. septembrī 11:17
  Jauns.lv
Francijas galvaspilsētā Parīzē turpinās modes nedēļa, kas pulcē ne tikai modeles, bet arī šovbiznesa pārstāvjus. Dziedātāju un aktrisi Selēnu Gomesu pamanījuši paparaci, kad viņa izgājusi no viesnīcas. Džastina Bībera bijusī draudzene devusies uz tikšanos ar draugiem – Bruklinu Bekhemu un viņa sievu Nikolu Pelcu.

Selēna Gomesa bija ģērbusies džinsa auduma mini svārkos un korsetes stila topiņā, kam virsū uzvilkusi baltu kreklu. Koptēlu viņa noslēgusi ar iespaidīgiem garajiem zābakiem ar čūskādas rakstu. Slavenība labprāt apstājās pie viesnīcas ieejas, lai aprunātos ar faniem, kas viņu tur gaidīja.

Gomesa pozēja selfijiem, neatsakot nevienam, kurš vēlējās kopīgu fotogrāfiju. Dziedātāja un aktrise bija pacilātā noskaņojumā. Paparaci Selēnu nofotografējuši arī fanu pulkā. No zvaigznes sejas ne mirkli nenozuda smaids.

Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press

Tomēr Selēnas vizuālo tēlu daudzi skarbi nokritizējuši. Tīmeklī nekavējoties sākušās diskusijas par tērpu, kādā zvaigzne izgājusi sabiedrībā modes mekā Parīzē. “Francūzietes tā nepucējas, par daudz visa”, “Kaut kāds smagnējs tēls sanācis”, “No kura gada viņa izbēgusi? Mini, botforti, korsete – viss labākais uzreiz!” savu modes kritiķu skatījumu pauduši blogeri.

Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press

Citi šobrīd lasa

Kļūdas dēļ Lietuvā kāds kļūst ellīgi bagāts - 115 eiro vietā iegūst vairāk nekā 5,5 miljonus eiro 1
Čārlzs Spensers atklāj māsas princeses Diānas "galveno vēlēšanos"
Martā gaidāma saule "ar zobiņiem". Zināma arī prognoze Lieldienām!
Pievienot komentāru