Saseksas hercogu ģimene aizvadītajā gadā. (Foto: Netflix / BACKGRID/ Vida Press)

Princis Harijs un Megana Mārkla atklāj, kādu brīnišķīgu dāvanu dēls saņēmis ceturtajā dzimšanas dienā

Slavenības
10. jūnijā 06:46 2023. gada 10. jūnijā 06:46
  Jauns.lv
Prinča Harija un Meganas Mārklas dēls Ārčijs 6. maijā, kad Londonā kronēja viņa vectēvu, nosvinēja savu ceturto dzimšanas dienu. Atklāts, kādu ļoti īpašu dāvanu zēns saņēmis savos svētkos un kā viņam tā piegādāta.

Princis Ārčijs savā ceturtajā dzimšanas dienā izjutis patiešām karalisku attieksmi. Zēnam uzdāvināts velosipēds, kuru personīgi gaviļniekam piegādājis kāda vietējā veikala īpašnieks.

Montesito velosipēdu veikala “Mad Dogs & Englishmen” īpašnieki 6. maijā, dienā, kad pasaule gatavojās kļūt par lieciniekiem karaļa Čārlza III kronēšanai, atrada laiku, lai padomātu par mazo britu karaļnama pārstāvi, kuram šajā dienā bija dzimšanas diena.

Velosipēdu veikala “Instagram” lapā publiskota pateicības vēstule no prinča Harija un Meganas biroja. Tajā pausts pāra sirsnīgais paldies par pārdomāto dāvanu un apliecināts, cik lielu prieku velosipēds sagādājis princim Ārčijam un visai ģimenei.

Vēstulē bija teikts: “Velosipēds ir sagādājis daudz prieka, un ģimene to augstu novērtē. Viņi lūdza, lai pateicos par jauko pārsteigumu.”

Velosipēdu veikala īpašnieki publiskojuši pateicības vēstuli un piebilduši, ka cer, ka Saseksas hercogiem nebūs nekas iebilstams, ka viņi padalījušies ar šo iepriecinošo vēstuli publiski.

Princis Ārčijs dzimšanas dienu pavadīja kopā ar mammu Meganu un māsu princesi Lilibetu Kalifornijā, kur ģimene dzīvo jau trīs gadus. Vectēva karaļa Čārlza III kronēšanu Lielbritānijā apmeklēja tikai tēvs. Pēc oficiālas ceremonijas Vestminsteras abatijā Harijs tūlīt steidzās uz lidostu, lai dotos mājās pie ģimenes. Šogad pāris Ārčija dzimšanas dienā neizplatīja oficiālu fotogrāfiju, jubileja tika atzīmēta, izmantojot ģimenes ainiņas no “Netflix” dokumentālā seriāla.

Saistītās ziņas

Princi Hariju uzņemtu atpakaļ karaliskajā ģimenē bez Meganas Mārklas, ir pārliecināta eksperte 1
Harijs un Megana pārtrauks sniegt vaļsirdīgās intervijas, jo "nav vairs nekā ko teikt"
Īsts trilleris Ņujorkas ielās - princi Hariju un Meganu automašīnā divas stundas vajājuši paparaci 3

Citi šobrīd lasa

Rīdziniece Jeļena izliekas par mirušu un sarīko savas bēres, lai izvairītos no apsūdzības
Eiropas slimību profilakses un kontroles centra direktores paziņojums par pašreizējo situāciju gripas, RSV un COVID-19 jomā
"Krievija Ukrainā dara svētu lietu!" Mamikins Solovjova raidījumā izpaužās pēc pilnas programmas 7
Pievienot komentāru