Čārlijs Šīns, Enguss T. Džonss un Džons Kraiers seriālā "Divarpus vīri". (Foto: Warner Bros Tv/Chuck Lorre Prod/Kobal/Shutterstock/ Vida Press)

Seriāla "Divarpus vīri" zvaigzni neatpazīt! Kas noticis ar vislabāk atalgoto aktieri bērnu vidū

Slavenības
26. maijā 18:46 2023. gada 26. maijā 18:46
  Jauns.lv
Enguss T. Džonss, kurš atveidoja Džeiku seriālā "Divarpus vīri", 2023. gadā praktiski nav atpazīstams. Aktieris, kurš aizrāvies ar reliģiju un aizgājis no šova, manāmi pieņēmies svarā un ataudzējis bārdu.

Paparaci nofilmējuši 29 gadus veco Engusu Tērneru Džonsu, kurš pazīstams pēc Džeika Hārpera lomas amerikāņu televīzijas seriālā "Divarpus vīri" (Two and a Half Men).

Pastaigājoties pa Losandželosu, Enguss bija ģērbies izstaipītā T kreklā, šortos un cepurē. Pēdējos gadus seriāla zvaigzne publikā praktiski neparādās. Pat uzticīgiem faniem būs grūti iepazīt Engusu – aktieris manāmi pieņēmies svarā un ataudzējis biezu bārdu, raksta "Medialeaks".

Enguss T. Džonss filmējies kopš astoņu gadu vecuma un no projekta aizgājis savas popularitātes virsotnē. 2010. gadā Enguss kļuva par vislabāk atalgoto aktieri bērnu vidū – 17 gadu vecumā Džonss saņēma 410 000 dolāru par pusstundu garu sēriju.

Tomēr 2012. gada beigās Enguss pievērsās reliģijai, kristījās "Forerunner Chronicles" baznīcā un atteicās no darba seriālā, nodēvējot to par "dubļiem".

Kopā ar Engusu T. Džonsu galvenās lomas seriālā atveidoja Čārlijs Šīns, Džons Kraiers un Eštons Kačers.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: emociju "eksplozija" - kas notika uz Latvijas hokeja izlases soliņa pēc gūtajiem uzvaras vārtiem
Āža kāju maisā nenoslēpsi — Saeimā netikušais "tautas kalps" apņirdz Latvijas hokejistu panākumu 20
VIDEO: lidostā izritina sarkano paklāju. Latvijas hokejisti pārved mājās bronzas medaļu
Pievienot komentāru