Arnolds Švarcenegers ar bijušo sievu Mariju Šraiveri. (Foto: CAMERA PRESS/Chris Ashford / Vida Press)

"Mēs esam ļoti tuvi," - Arnolds Švarcenegers atzīstas mīlestībā bijušajai sievai

Slavenības
19. maijā 07:04 2023. gada 19. maijā 07:04
  Jauns.lv
75 gadus vecais amerikāņu aktieris un politiķis Arnolds Švarcenegers atzinis, ka joprojām mīl savu bijušo sievu Mariju Šraiveri, raksta “The Hollywood Reporter”. Pāris par savu šķiršanos paziņoja tālajā 2011. gadā, tomēr oficiāli šķiršanās process noslēdzās 2021. gadā.

Neraugoties uz laimīgajām attiecībām ar savu draudzeni fizioterapeiti Heteri Miliganu, Holivudas aktieris Arnolds Švarcenegers pastāstījis par mīlestību, ko viņš izjūt pret bijušo sievu Mariju Šraiveri.

“Galu galā tu virzies tālāk. Man ir brīnišķīga draudzene Hetere Miligana, kura ir ļoti veiksmīga. Es tiešām lepojos ar viņu un mīlu viņu. Tajā pašā laikā es mīlu arī savu sievu,” viņš norādījis intervijā izdevumam “The Hollywood Reporter”.

“Mēs ar viņu esam ļoti labi draugi un ļoti tuvi, un mēs ļoti lepojamies ar to, kā esam izaudzinājuši savus bērnus. Neskatoties uz to, ka mums bija tāda drāma, mēs kopā svinam Lieldienas, Mātes dienu, Ziemassvētkus, visas dzimšanas dienas – visi kopā,” viņš turpināja.

Bijušajiem dzīvesbiedriem ir četri kopīgi bērni: meitas Ketrīna un Kristīne, kā arī dēli Patriks un Kristofers. “Terminatora” zvaigzne un žurnāliste sāka satikties 1977. gadā un apprecējās 1986. gadā. Viņi izšķīrās 2011. gadā pēc tam, kad Arnolds atzina, ka kļuvis par bērna tēvu ģimenes mājkalpotājai. Savukārt šķiršanās process ieilga un tas oficiāli noslēgts vien 2021. gadā.

Saistītās ziņas

"Esmu nodarījis daudz sāpju savai ģimenei" - Arnolds Švarcenegers nožēlo, ka krāpis sievu ar mājkalpotāju
Šakira, Švarcenegers, "Spice Girls" un citi, kam teica, ka nekas neizdosies. Bet viņi neklausīja
Arnolds Švarcenegers oficiāli brīvs. Kā beidzies desmitgadi ilgušais laulības šķiršanas process? 1

Lai gan Švarcenegers joprojām jūt un tic mīlestībai, bijušais Kalifornijas gubernators izteicies, ka neilgojas pēc laulībām.

Citi šobrīd lasa

FOTO: bijušie Latvijas izlases hokejisti aizvada zvaigžņu spēli par godu "Ozo" halles jubilejai
Kuras iestādes šodien strādās un kuras nē? 3
VIDEO: emociju "eksplozija" - kas notika uz Latvijas hokeja izlases soliņa pēc gūtajiem uzvaras vārtiem
Pievienot komentāru