Mirdzai Martinsonei kļūt par aktrisi savulaik ieteicis astrologs

Slavenības
2022. gada 15. novembrī 18:23 2022. gada 15. novembrī 18:23
  Jauns.lv
Mirdza Martinsone ir patiesi žilbinoša ekrāna zvaigzne, pret kuru slepenu mīlestību loloja neskaitāmi Rīgas kinostudijas filmu skatītāji ne vien Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Savas simpātijas šarmantajai aktrisei neslēpj arī Lauris Reiniks, kurš šoreiz ir viens no kanāla "360TV" svētku nedēļas raidījuma “Vakariņš ar savējiem” kolēģiem. Taču interesanti, ka tā visa varēja nemaz nebūt, ja vien... savulaik agrā jaunībā Mirdzas profesijas izvēli nebūtu ietekmējusi tiem laikiem tik eksotiska persona kā astrologs.

“Man skolā patika ķīmija, bija diezgan nopietna doma to arī tālāk studēt. Taču mans matemātikas skolotājs teica – tev ķīmiju, nu, ko tu? Un slepeni iedeva tā astrologa koordinātas, lai palīdz man izlemt. Skolotāju gan vēlāk atlaida... Ne dēļ mana gadījuma, bet vispār - viņš pārmaiņus ar matemātiku mums stāstīja arī par astroloģiju, ezotēriskām lietām," atminas Martinsone.

Valsts svētku nedēļā kanāla "360TV" šovā “Vakariņš ar savējiem” trīs ģimenes klās baltos galdautus, rādīs visu, kas simbolizē dzimtenes mīlestību un viesos uzņems TV personību Baibu Sipenieci-Gavari, tautā iemīļoto aktrisi Mirdzu Martinsoni un mūziķi Lauri Reiniku. Piedzīvojumi uz ūdens, piparotas izklaides un ģimenisks siltums – tas viss skatītājus sagaida ik vakaru.

Citi šobrīd lasa

Vienai zodiaka zīmei šopavasar neticami veiksies. Kas ir šis laimīgais?
FOTO: pie Kristapa Porziņģa sāniem pievilcīga tumšmate. Vai mūsu basketbola spīdeklim jauns sirdsāķītis?
Kļūdas dēļ Lietuvā kāds kļūst ellīgi bagāts - 115 eiro vietā iegūst vairāk nekā 5,5 miljonus eiro 1
Pievienot komentāru