Auto ziņas: Viegli, izveicīgi, ātri. Iepazīstam jaunākos "Honda" pilsētas motociklus

Auto un tehnoloģijas
1. jūnijā 10:40 2023. gada 1. jūnijā 10:40
  Jauns.lv
Pirmais motocikls katram ir citāds. Noteikumu šeit nav, bet ir ieteikumi. Šoreiz gribam izcelt jauno "Honda" CL500 Scrambler, iespējams, labākais mocis iesācējam, bet ja pietiek iemaņu, kam jaudīgākam, tad jālūkojas "Honda" ikonas un klasiskas Hornet virzienā. Šoreiz kopā ar SIA H-33 "Honda" motociklu pārdevēju Ivo Ābeltiņu, iepazīsim jaunākos Honda pilsētas motociklus.

Jaunais "Honda" CL500 Scrambler paredzēts ielai un viegliem bezceļiem. Universālu pielietojumu motociklam nodrošina lielāks 19 collu priekšējais ritenis un raupjākas riepas. Sēdeklis ir zems, tāpēc motocikls piemērots dāmām, iesācējiem un maza auguma cilvēkiem. Motocikla dizains veidots 70. gadu stilā. Tas aprīkots ar divcilindru 500 kubikcentimetru dzinēju un sešpakāpju pārnesumkārbu. Jauda ir 44 ZS jeb 35 kW, tāpēc ar CL500 drīkst braukt no 18 gadu vecuma ar A2 kategoriju.

"Hornet" ir "Hondas" ikona un klasika. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Turpretim jaunajam "Honda Hornet" gan vairs nav četru cilindru dzinēja, taču jauda un asums ir palikuši. "Hornet" ir "Hondas" ikona un klasika. Īpaši jaunās paaudzes modelim izgatavots viegls divcilindru motors ar 750 ccm un 92 zirgspēku jaudu. Izpūtēja pēdējo sekciju var nomainīt pret īpašu, tāpat iespējams uzstādīt quick shifter ātrumu pārslēgšanai bez sajūga.

Citi šobrīd lasa

Tās visas vairs nav tikai veco cilvēku slimības! Satraucoši dati par cilvēku veselību Latvijā
VIDEO&FOTO: Rinkēvičs kopā ar daudzbērnu ģimenēm iededz svētku egli
Tas tik ir dzīves kūlenis! Līgavainim no 60 miljonu vērtajām gadsimta kāzām nu draud 25 gadi cietumā
Tēmas: Honda, Auto ziņas
Pievienot komentāru