Kadirova veselības stāvoklis: Krievijas galveno slimnīcu pēkšņi sākuši apmeklēt čečeni ekskluzīvos auto 1

Pasaulē
17. septembrī 19:48 2023. gada 17. septembrī 19:48
  Jauns.lv
Vairāki Telegram kanāli vēsta, ka pie Maskavas Kremļa slimnīcas – faktiski nozīmīgākās slimnīcas Krievijā, vērojama “ļoti dīvaina situācija”.

"Cita pēc citas galvenajā Kremļa slimnīcā iebrauc dārgas automašīnas vai nu ar Čečenijas vai citu reģionu numurzīmēm, bet ar Čečenijas pārstāvjiem salonā, turklāt Centrālās klīniskās slimnīcas apsargi tās izlaiž bez apskates,” vēsta aculiecinieki. Savukārt visas pārējās iebraucošās automašīnas tiek ļoti rūpīgi pārbaudītas, pat apskatīta auto apakšdaļa.

Ramzans Kadirovs. (Foto: Twitter)

Tikai stundas laikā Centrālajā klīniskajā slimnīcā ieradās “čečenu” ekskluzīvais “Maybach”  ar divām drošības automašīnām, “Porsche Cayenne”, četri “Gelendvagen”, divi “BMW” utt.

Nedēļas nogalē uzvirmojušas baumas par Kadirova slikto veselības stāvokli un pat iespējamo nāvi.

Iepriekš izplatījās infromācija, ka Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs ir miris 16. septembrī pulksten 22 pēc Maskavas laika, ziņo vairāki mediji. Iepriekš tika vēstīts, ka viņš atrodas komā.

Par Čečenijas līdera nāvi ziņoja portāls online.ua, balstoties uz iekšējiem avotiem, un "Visegrad 24" konts sociālajā tīklā X (Twitter), atsaucoties uz "baumām Telegram kanālos". Oficiāla apstiprinājuma no varas iestādēm šai ziņai līdz šim nav.

Tomēr atbildot uz iespējamām baumām, Čečenijas līderis Ramzans Kadirovs "Telegram" kanālā svētdien publiskoja divus video, kuros Kadirovs redzams pastaigājamies, taču nav iespējams uzreiz noskaidrot, kad video uzņemti.

Citi šobrīd lasa

FOTO: ar “Trušu karalisti”, karuseļiem un saldumiem Esplanādē atvērts Ziemassvētku tirdziņš
FOTO: tas ir hokejs? Nē, tas ir sieviešu futbols sniegā! Latvijas un Andoras dāmas kā trakas dzenā bumbu pa piesnigušu futbola laukumu
FOTO: Grenādas piekrastē izveidots iespaidīgs zemūdens skulptūru parks, kuru “novērtē” astoņkāji, krabi un rajas
Pievienot komentāru