Tomass Štolcermanis izcīna jau piekto vietu Itālijas F-4 čempionāta posma trešajā braucienā

Latvijas autosportists Tomass Štolcermanis svētdien Barselonā Itālijas "Formula 4" (F-4) čempionātā sestā posma trešajā braucienā izcīnīja piekto vietu un bija otrs ātrākais starp debitantiem.

Tomass Štolcermanis izcīna jau piekto vietu Itālij...

"Prema" komandas pilots Štolcermanis, kurš startēja no 12.vietas, sacīkšu laikā pakāpeniski uzlaboja savas pozīcijas un finišēja piektais. Pirmās divas vietas ieņēma "US Racing" komandu pārstāvošie austrālieši Džeks Bītons un Džanmarko Pradels, bet nākamajās divās vietās bija latvieša komandas biedri Lielbritānijas pārstāvji Kīns Nakamura-Berta un Fredijs Sleiters.

Nakamura-Berta ir Štolcermaņa sāncensis cīņā par titulu debitantu ieskaitē

Sestdien pirmajā braucienā Štolcermanis piedzīvoja sadursmi un nefinišēja, bet svētdien otrajā braucienā, kurā titulu nodrošināja Sleiters, latvietis finišēja astotais.

Itālijas F-4 čempionātā šosezon ir paredzēti septiņi posmi. Šīs meistarsacīkstes ir bijušas starpposms ceļā uz Pirmo formulu (F-1) tādiem autosportistiem kā Lansam Strolam, Lando Norisam, Mikam Šūmaheram un Guaņju Džou.