Gusts pasaules junioru čempionātā spīdvejā finišē septītajā vietā
Latvijas spīdvejists Francis Gusts.

Latvijas motosportists Francis Gusts piektdien Toruņā pasaules junioru (U-21) čempionāta spīdvejā (SGP2) sezonu noslēdza kopvērtējuma septītajā pozīcijā.

Gusts pasaules junioru čempionātā spīdvejā finišē ...

Toruņā norisinājās SGP2 sezonas pēdējais, trešais posms, kurā Gusts uzvarēja trīs braucienos un divos finišēja otrais, droši iekļūstot pusfinālā. Cīņā par vietu finālā latvietis savā braucienā palika trešais un neiekļuva dienas izšķirošajā braucienā, posmu noslēdzot piektajā vietā.

Finālā pēc zviedra Filipa Hellstrēma-Bengsa un ukraiņa Nazara Parņicka izstāšanās cīņa notika starp diviem braucējiem. Posmā uzvarēja norvēģis Matīass Pollestads, bet otrais finišēja jau iepriekš sacīkstē čempiontitulu nodrošinājušais polis Viktors Pšijemskis.

Čempionāta kopvērtējumā Pšijemskim bija 56 punkti, Parņickim - 46, bet Pollestadam - 43. Gusts, kurš pirmajos divos posmos Mollilā un Rīgā bija desmitais, ar 26 punktiem ierindojās septītajā pozīcijā.

Sestdien turpat Toruņā notiks spīdveja "Grand Prix" jeb pasaules čempionāta sezonas pēdējais posms, kurā startēs šī gada Eiropas čempions Andžejs Ļebedevs.