Divi Latvijā spēlējoši futbolisti palīdz Argentīnas telpu futbola izlasei iekļūt PK ceturtdaļfinālā
Argentīnas telpu futbola izlase sasniedz PK ceturtdaļfinālu.

Argentīnas telpu futbola izlase, kurā spēlē RFS futbolists Konstantino Vaporaki un "Riga" pārstāvis Anhels Klaudinjo, piektdien sasniedza Uzbekistānā notiekošā Pasaules kausa (PK) finālturnīra ceturtdaļfinālu.

Divi Latvijā spēlējoši futbolisti palīdz Argentīna...

Argentīna astotdaļfināla mačā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Horvātiju, kuras rindās spēlē RFS futbolists Marko Kuraja. Argentīniešiem vārtus guva Matiass Rosa un Alans Brandi.

Ceturtdaļfinālā Argentīna tiksies ar Kazahstānu, kuras rindās spēlē RFS telpu futbolists Leu Žaragva. Citā astotdaļfinālā Francija ar 5:2 (1:0) bija pārāka pār Taizemi un nopelnīja tikšanos ar Paragvaju. Pārējos divus ceturtdaļfināla pārus veidos Ukraina ar Venecuēlu un Brazīlija ar Maroku.

Pasaules kausa finālturnīrā piedalās 24 izlases. Pēc grupu turnīra labākās 16 iekļuva izslēgšanas turnīrā. Cīņas par medaļām norisināsies 6.oktobrī Taškentā.

2021.gadā Lietuvā notikušajās meistarsacīkstēs par čempioni kļuva Portugāle, kas finālā ar 2:1 uzvarēja Argentīnu.