Intervijā Džefs Kinnijs slavē gados jauno latviešu žurnālistu Klāvu par to, ka viņš jau šobrīd domā par savu nākotnes karjeru, sakot, ka panākumu atslēga ir liela darba ieguldīšana mērķu sasniegšanā.

Latviešu zēns Klāvs intervē slaveno "Grega dienasgrāmatu" autoru Džefu Kinniju. VIDEO 1

Ziņas
2015. gada 9. decembrī 13:07
Tikai uz 34 stundām Latvijā ir ieradies populārās bērnu grāmatu sērijas “Grega dienasgrāmata” autors Džefs Kinnijs, kas atzīts par šobrīd pasaulē vienu no ietekmīgākajiem cilvēkiem. Ekskluzīvā video intervijā desmit gadu vecajam Klāvam Smildziņam rakstnieks stāsta, kā tērējis savu pirmo miljonu un kā sasniegt savus mērķus.

Džefs Kinnijs (44 gadi) ir karikatūrists, grāmatu autors un videospēļu dizainers, kurš dzimis Amerikā. “Grega dienasgrāmatu” pārdoto eksemplāru kopējais skaits nupat pārsniedzis 164 miljonus, un, tā kā Džefam Kinnijam pieder arī savs grāmatu veikals un bērnu videospēļu interneta vietne “Poptropica”, ekskluzīvā video intervijā Klāvs Smildziņš, vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” projekta “Bērnu universitāte” audzēknis, slavenajam rakstniekam jautā ieteikumus, kā sasniegt savus mērķus – nodibināt veiksmīgu uzņēmumu.

Intervijā Džefs Kinnijs slavē gados jauno latviešu žurnālistu Klāvu par to, ka viņš jau šobrīd domā par savu nākotnes karjeru, sakot, ka panākumu atslēga ir liela darba ieguldīšana mērķu sasniegšanā.

Novembrī un decembrī rakstnieks Džefs Kinnijs devies pasaules tūrē, apmeklējot 15 pilsētas piecos kontinentos. Rīgā autors viesojas 8. un 9. decembrī, un šodien, 9. decembrī, no plkst. 12.00 līdz 14.30 mobilajā televīzijā un lietotnē “LMT Straume” un portālā “Mammamuntetiem.lv” vērojama tiešraide – bērnu tikšanās ar viņu mīļotās grāmatas autoru.

Ekskluzīva intervija ar Džefu Kinniju
Kasjauns.lv / Publicitātes foto
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • 10 populārākās kļūdas, ko pieļauj meiteņu audzināšanā
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 105
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 21