Slēgs 3,5 miljonus eiro vērtu līgumu par ceļu satiksmes organizācijas uzlabošanu Rīgā 1

Runā Rīga
2015. gada 1. janvārī 02:28 2015. gada 1. janvārī 02:28
Rīgas domes Satiksmes departaments plāno slēgt līgumu 3 544 956 eiro vērtībā bez pievienotās vērtības nodokļa par ceļu satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzturēšanas darbiem Rīgā no 2015. līdz 2019.gadam ar SIA "Rīgas luksofors", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.

SIA "Rīgas luksofors" atklātā konkursā uzvarējis kā vienīgais pretendents.

Saskaņā ar līgumu pretendentam bija jābūt pieredzei ceļu satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzturēšanas un uzstādīšanas darbu izpildē pilsētas ielās ar uzturēšanas apjomu vismaz 35 000 ceļa zīmju iepriekšējo trīs gadu laikā un uzstādīšanas apjomu vismaz 2000 ceļa zīmju iepriekšējo trīs gadu laikā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pašlaik 11,88% SIA "Rīgas luksofors" kapitāldaļu pieder SIA "SD-Serviss", bet 88,12% - SIA "Saava-LV". Uzņēmuma neto apgrozījums 2013.gadā bijis 1 239 796 eiro. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Igors Vrubļevskis. SIA "SD-Serviss" līdzīgās daļās pieder Andrejam Sedunovam un Aleksejam Karcevam. Karcevs un Sedunovs ir arī SIA "Saava-LV" līdzīpašnieki ar attiecīgi 42,5% un 15% daļu, vēl 27,5% šajā uzņēmumā pieder Argilam Soloveiko, bet 15% - Aleksandram Prozumentam.

Līdz 2012.gada augustam 52 uzņēmuma kapitāldaļas piederēja Rīgas domei, bet 2012.gada jūnijā dome nolēma tās pārdot. Pašvaldības īstenotā komercdarbība neatbilst Valsts pārvaldes iekārtas likuma prasībām, tāpēc līdzdalība uzņēmumā nav uzskatāma par lietderīgu un pamatotu un ir izbeidzama, bija teikts Rīgas domes Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldes speciālistu atzinumā.

SIA "Rīgas luksofors" tika reģistrēts uzņēmumu reģistrā 1995.gada 20.martā, bet Uzņēmumu reģistrā ierakstīts 2004.gada nogalē. Rīgas pašvaldība piedalījās uzņēmuma dibināšanā kopā ar SIA "Latkons", SIA "Saava-LV" un SIA "SD-Serviss".

Uzņēmums tika dibināts, lai pilnveidotu ceļu satiksmes regulēšanas sistēmu un nodrošinātu ceļu satiksmi ar satiksmes regulēšanas tehniskajiem līdzekļiem - luksoforiem, ceļa zīmēm, brauktuvju horizontālajiem apzīmējumiem, ierobežojošiem nožogojumiem un tamlīdzīgi.

LETA

Citi šobrīd lasa

Melānija Trampa pret Ivanku Trampu. Kurai šāda blūzīte izskatās labāk? 4
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 11
Leģendārais krievu aktieris Džigarhanjans šķiras no gados jaunās sievas: "Zagle. Viņa ir zagle!" 42
Pievienot komentāru