Jelgavā pabeigts Pasta salas stāvlaukums

Novadu ziņas
2015. gada 1. janvārī 05:23 2015. gada 1. janvārī 05:23
Lai, sagaidot Jauno gadu un dodoties uz kopīgo svinēšanu Pasta salā, jelgavniekiem būtu, kur atstāt savas automašīnas, pabeigta Pasta salas stāvlaukuma izbūve, paziņoja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Šā projekta līguma termiņš ir 8.janvāris, taču labvēlīgos laika apstākļos darbus bijis iespējams pabeigt ātrāk. Būtiskākie darbi stāvlaukumā jau ir noslēgušies, vien atlikuši pēdējie labiekārtošanas darbi - koku un krūmu stādīšana. Taču satiksmi tie vairs netraucēšot, un iedzīvotāji stāvlaukumu jau var izmantot automašīnu novietošanai.

Līdz ar stāvlaukumu pabeigts darbs arī pie ietves izbūves, kas tagad ved aptuveni 300 metru garumā pa Pilssalas ielu līdz pat Jelgavas pilij. Stāvlaukumā paredzēta vieta 83 automašīnām.

Stāvlaukumā vēl paredzēts uzstādīt atpakaļ vēsturisko balto vāzi. Vieta vāzei ir paredzēta un atstāta, taču tā tiks uzstādīta vēlāk, visticamāk, pavasarī, jo ir paredzēts vāzi atjaunot.

Kā ziņots, oktobrī sākās pirmie sagatavošanas darbi Pilssalas ielā, blakus Pasta salai, kur tika būvēts plašs auto stāvlaukums 83 automašīnām, un paralēli notika arī ietves izbūve.

Gan stāvvietas, gan ietves izbūvi veic SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"". Projekta līguma termiņš ir 2015.gada 8.janvāris, taču būvnieks plānoja, ka darbus varētu pabeigt ātrāk.

Būvdarbu "Gājēju ietves izbūve no Pilssalas ielas posmā no Pasta salas līdz Jelgavas pilij" līgumcena ir 95 480 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Savukārt būvdarbu "Atklāta stāvlaukuma izbūve" līgumcena ir 351 418 eiro, ieskaitot PVN.

LETA

Citi šobrīd lasa

Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 12
Kilbloka asi kritizē profesori Ancāni, kura norādīja uz "bezcerīgo un nevarīgo obligāto literatūru" 115
Leģendārais krievu aktieris Džigarhanjans šķiras no gados jaunās sievas: "Zagle. Viņa ir zagle!" 44
Pievienot komentāru