Brāzmainais vējš un putenis nav nodarījuši būtiskus postījumus 1

Sabiedrība
2015. gada 4. janvārī 18:13 2015. gada 4. janvārī 18:13
Spēcīgais brāzmainais vējš un putenis svētdien Latvijā nav nodarījuši būtiskus postījumus. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis vien četrus izsaukumus uz vēja radītām likstām, nav arī konstatēti ilglaicīgi elektrības pārrāvumi, informēja atbildīgo iestāžu pārstāvji.

Glābēji vienā no gadījumiem steigušies palīgā uz Daugavpili, kur no kādas piecstāvu mājas jumta karājies skārda gabals. Savukārt Ogres novadā, Salas novadā un Rīgā VUGD darbinieki palīdzējuši novākt uz brauktuves uzkritušus kokus.

Svētdien nav konstatēti arī būtiski elektrības pārrāvumi, ko būtu izraisījuši laika apstākļi. Visi elektrības zudumi Latvijā bijuši īslaicīgi un dažādu iemeslu dēļ, norādīja AS "Sadales tīkls" komunikācijas speciāliste Tatjana Smirnova.

Laika apstākļu dēļ svētdien nebūtiski kavējas aviosatiksme.

Savukārt no vantīm krītoša ledus dēļ šopēcpusdien ierobežota satiksme un slēgta gājēju ietve uz Vanšu tilta virzienā no Pārdaugavas uz centru, informēja Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta projektu vadītāja Ilze Dišlere.

Uzņēmuma "Rīgas tilti" speciālisti skaidro, ka uz vantīm izveidojies apledojums, kas stipra vēja dēļ krīt lejā uz brauktuves un ietves. Lai nodrošinātu satiksmes un gājēju drošību, nolemts nekavējoties ierobežot satiksmi.

"Rīgas tiltu" speciālisti turpinās apsekot tiltu, pārbaudīt vantis un sekot līdzi laika apstākļiem. Tiklīdz vējš mazināsies, satiksmes ierobežojumi tiks atcelti.

Kā vēstīts, sinoptiķi prognozē, ka brāzmainas vējš Latvijā pūtīs arī naktī, bet pakāpeniski pierims vien pirmdien, tāpat turpināsies arī putenis.

LETA

Citi šobrīd lasa

Nagu laku karalis Andžejs Stenclavs: "Mums tā nav tikai krāsa pudelītē, bet vesels stāsts"
Tā izskatās iekārotākais īpašums "Airbnb" - 785 eiro par divām naktīm koka namiņā 2
No teroristu gūsta atbrīvotais Boils beidzot paskaidro, kāpēc abi nolēma nebrīvē laist pasaulē bērnus 11
Pievienot komentāru