Rēzeknē neveiksmīgi piezemējoties gaisa balonam, cieš Vācijas pilsonis

Ziņas
2015. gada 2. novembrī 09:30
Vakar ap plkst.14 Rēzeknes novada Ozolmuižas pagastā, neveiksmīgi piezemējoties gāzes gaisa balonam, kāds 64 gadus vecs Vācijas pilsonis salauzis roku.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), vīrietis nogādāts Rēzeknes slimnīcā, kur mediķi viņam konstatējuši apakšdelma lūzumu. Pēc nepieciešamās medicīniskās palīdzības saņemšanas viņš izrakstīts no slimnīcas.

Gāzes gaisa balonā atradies arī vēl viens 59 gadus vecs Vācijas pilsonis, kurš negadījumā nav cietis.

Karstā gaisa balona "Elvi" pilots Arnis Miķelsons uzsvēra, ka negadījumā ir cietis nevis karstā gaisa, bet gan gāzes gaisa balona komandas pārstāvis, kā arī norādīja, ka kuģošana ar gāzes un karstā gaisa baloniem būtiski atšķiras.

"Ja karstā gaisa balona pacelšanās un nolaišanās var tikt regulēta, sildot gaisu, tad gāzes gaisa balona lidojums var tikt koriģēts, vien izlaižot gāzi, lai nolaistos, un izmetot balastu, lai paceltos," skaidroja Miķelsons.

Miķelsons pieļāva, ka vācu gaisa kuģotāji bija nolēmuši veikt garu lidojumu un nolaisties, neaizlidojot līdz Krievijas robežai, taču varbūt pārāk strauji piezemējušies.

LETA

Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 60
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 18
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18