Rēzeknē neveiksmīgi piezemējoties gaisa balonam, cieš Vācijas pilsonis

112
2015. gada 2. novembrī 09:30 2015. gada 2. novembrī 09:30
Vakar ap plkst.14 Rēzeknes novada Ozolmuižas pagastā, neveiksmīgi piezemējoties gāzes gaisa balonam, kāds 64 gadus vecs Vācijas pilsonis salauzis roku.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), vīrietis nogādāts Rēzeknes slimnīcā, kur mediķi viņam konstatējuši apakšdelma lūzumu. Pēc nepieciešamās medicīniskās palīdzības saņemšanas viņš izrakstīts no slimnīcas.

Gāzes gaisa balonā atradies arī vēl viens 59 gadus vecs Vācijas pilsonis, kurš negadījumā nav cietis.

Karstā gaisa balona "Elvi" pilots Arnis Miķelsons uzsvēra, ka negadījumā ir cietis nevis karstā gaisa, bet gan gāzes gaisa balona komandas pārstāvis, kā arī norādīja, ka kuģošana ar gāzes un karstā gaisa baloniem būtiski atšķiras.

"Ja karstā gaisa balona pacelšanās un nolaišanās var tikt regulēta, sildot gaisu, tad gāzes gaisa balona lidojums var tikt koriģēts, vien izlaižot gāzi, lai nolaistos, un izmetot balastu, lai paceltos," skaidroja Miķelsons.

Miķelsons pieļāva, ka vācu gaisa kuģotāji bija nolēmuši veikt garu lidojumu un nolaisties, neaizlidojot līdz Krievijas robežai, taču varbūt pārāk strauji piezemējušies.

LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Agnese ar savu dēliņu Jūrmalā izgāja no mājām un pazuda  6
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 11
Pievienot komentāru