Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Mārtiņš Bondars savu sakāmo par slikto budžetu debatēs akcentēja, tribīnē līdzi ņemdams "Broker" kurpju kasti, lai efektīgi vicinātos ar kurpi un zābaku.

Dienas bilde: Bondars tribīnē māžojas ar kurpi 123

Politika
2015. gada 3. novembrī 15:01 2015. gada 3. novembrī 15:01
Zābaks ir tas, kas nepieciešams zemessargam, taču mēs viņam dodam kurpi, kas turklāt ir neatbilstīga izmēra - šādu vēstījumu, uzkāpis tribīnēs, līdzi nesot apavus, otrdien Saeimas namā dvesa Mārtiņš Bondars no Latvijas Reģionālās apvienības. Saeimā notika karstas debates par 2016.gada budžetu.

Saeimā pārstāvētās opozīcijas pārstāvji šodien debatēs asi kritizēja 2016.gada valsts budžeta projektu, paužot, ka tas ir nekam nederīgs un nožēlojams. Lai debates padarītu atraktīvākas, to laikā tika izmantoti arī palīglīdzekļi. Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars budžeta projektu nodēvēja par nekam nederīgu, salīdzinot to ar zemessargam izsniegtu neatbilstošu kurpi. Lai ilustrētu savu domu, viņš Saeimas tribīnē sāka vicināt līdzi paņemto kurpi un norādīja, ka tā neder kādam zemessargam, simbolizējot to, ka arī 2016.gada budžets neder Latvijai. Bondars uzsvēra, ka Latvija ir izslāpusi pēc straujākas ekonomiskās attīstības, taču budžetā nekādi līdzekļi attīstībai nav paredzēti. Tāpat budžetā nevarot rast ekonomiskās vides uzlabojumus, kas veicinātu straujāku tautsaimniecības attīstību.

Bondara kurpes vicināšana daudziem tvitera lietotājiem atgādina PSRS vadītāja Ņikitas Hruščova rīcību 1960.gada ANO Ģenerālajā asamblejā, kur politiķis dauzīja savu kurpi pret galdu, šādi iebilstot pret sēdē izskanējušo viedokli. Daudzi uzskata, ka Bondars centies līdzināties Hruščovam, bet citi ir daudz pieticīgāki un domā, ka šādi politiķis cer vairot savu popularitāti - tas esot vien PR gājiens.

Tā priekšnesums izskatījās "dzīvajā":

Kasjauns.lv/LETA/Foto: LR Saeima

Citi šobrīd lasa

Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 91
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 12
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus