Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Slovēnijā ir ievērojami pieaudzis migrantu pieplūdums, kopš Ungārija slēdza savas robežas nelegāliem migrantiem un viņu plūsma novirzījās uz rietumiem caur Horvātiju un Slovēniju.

Latvija uz Slovēniju nosūtīs policistus, lai palīdzētu regulēt migrantu pieplūdumu 76

Sabiedrība
2015. gada 4. novembrī 10:07 2015. gada 4. novembrī 10:07
Latvija atsauksies Slovēnijas lūgumam un nosūtīs policijas darbiniekus, lai palīdzētu šai valstij regulēt migrantu pieplūdumu, informē Iekšlietu ministrija (IeM).

Vienlaikus ministrija neprecizē to, cik policistu tiks nosūtīts uz Slovēniju, kā arī to, kad Latvijas pārstāvji varētu doties uz šo valsti. Ministrija skaidro, ka par šiem aspektiem vēl tiekot lemts.

Jau ziņots, ka oktobra nogalē norisinājās migrācijas jautājumiem veltīts samits, kurā piedalījās desmit Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi, kā arī Albānijas, Maķedonijas un Serbijas pārstāvji. Samita beigās tā dalībnieki aicināja citas ES dalībvalstis nosūtīt 400 policistu uz Slovēniju, lai palīdzētu tai regulēt lielo migrantu skaita pieplūdumu.

Slovēnijā ir ievērojami pieaudzis migrantu pieplūdums, kopš Ungārija slēdza savas robežas nelegāliem migrantiem un viņu plūsma novirzījās uz rietumiem caur Horvātiju un Slovēniju.

Vairāk nekā 700 tūkstoši cilvēku, kas bēg no kara un nabadzības savā zemē, šogad ir ieradušies Eiropas Vidusjūras piekrastes valstīs. Lielākā daļa migrantu ierodas no Sīrijas, Afganistānas un Irākas.


BNS / Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 36
Skatīt visus komentārus