Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Politiķa Jāņa Dinēviča (pa labi) dēls Dāgs jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Sievieti Ogres pusē nolaupījis politiķa Dineviča dēls 69

112
2015. gada 4. novembrī 18:52 2015. gada 4. novembrī 18:52
Sievieti Ogres pusē, kura tika atbrīvota ar specvienības palīdzību, nolaupījis Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) priekšsēdētājs Jāņa Dineviča dēls Dāgs Dinevičs, liecina aģentūras BNS rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Dinevičs aģentūrai BNS pastāstīja, ka viņa dēls nesen ir aizturēts, taču pašlaik atrodas uz brīvām kājām. Sīkāk Dinevičs dēla aizturēšanu nekomentēja, neatklājot, par ko tieši dēls aizturēts.

Savukārt Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai BNS pastāstīja, ka aizturētajam vīrietim noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, policija personai lūgusi piemērot apcietinājumu.

Šī nav pirmā reize, kad Dāgam Dinevičam gadījušās problēmas ar likumu. Kasjauns.lv jau vēstīja, ka 2010. likumsargi Dāgu turēja aizdomās par bijušās draudzenes nolaupīšanu. Toreiz tika ziņots, ka no "SIRENE" Norvēģijas biroja saņemta informācija, ka no savām mājām Norvēģijā pazudusi Latvijas pilsone Aleksandra Rumjanceva. Likumsargiem bija aizdomas, ka sievieti aizvedis viņas bijušais draugs Dāgs Dinevičs. Tiesībsargiem bija aizdomas, ka Dinevičs 1977. gadā dzimušo Rumjancevu aizvedis piespiedu kārtā. Savukārt 2005. gadā Dāgu Dineviču policija meklēja aizdomās par SIA "Consena plus" bijušā valdes priekšsēdētāja Ivara Tolstika saduršanu. Dāgs Dinevičs tobrīd bijis šī uzņēmuma valdes loceklis un līdzīpašnieks.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Valsts policijas (VP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) darbinieki sadarbībā ar pretterorisma vienību "Omega" īstenoja atbrīvošanas operāciju kādai nolaupītai sievietei, kā arī aizturēja iespējamo ļaundari.

Pagājušajā nedēļā VP KIP darbinieki saņēma informāciju par kādu 1977.gadā dzimušu sievieti, kura jau vairākas dienas nebija bijusi ne savās mājās, ne arī darbavietā. Pastāvēja pamatotas aizdomas, ka sievieti nolaupījis viņas bijušais draugs. Operatīvo meklēšanas pasākumu laikā informācija apstiprinājās.

Tika noskaidrots, ka sieviete pret pašas gribu tiek turēta kādā privātmājā Ogres novadā.

Izvērtējot situāciju un analizējot citus līdzīgus gadījumus, bija skaidrs, ka pastāv reāls cilvēka dzīvības apdraudējums. VP KIP darbinieki piesaistīja pretterorisma vienību "Omega " un devās uz Ogres novadu. Tika uzsākta nolaupītās sievietes atbrīvošanas operācija.

Operācijas noritēja veiksmīgi – cietusī tika atbrīvota un operācijas laikā necieta. Uzreiz arī tika aizturēts iespējamais ļaundaris – 1970.gadā dzimis vīrietis. Pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par personas nolaupīšanu.

Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat piecus gadus ilgs cietumsods.

BNS, Kasjauns.lv /Foto: Agnese Gulbe/LETA, Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Kas ir kautrīgais itālietis no "Sant Laurent Paris", kurš sievietēm piedāvā tērpties tik atkailinošās drēbēs 6
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 5
Dumpinieku Ansi Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 52
Skatīt visus komentārus