1934.gadā dzimušais vīrietis nebija ņēmis vērā kaimiņu lūgumu nesmēķēt kāpņu telpā, turklāt neapmierināts par aizrādījumiem pēcāk sitis pa kaimiņu durvīm.

Pēc aizrādījuma nesmēķēt kāpņu telpā, sirmgalvis sadur kaimiņa auto riepu 10

Ziņas
2015. gada 5. novembrī 12:25
Valsts policija (VP) uzsākusi kriminālprocesu pret kādu 81 gadu vecu vīru Rīgā, kurš skandalējis dzīvojamā nama kāpņu telpā un sadūris sava kaimiņa automašīnas riepu, informē VP.

Policisti saņēmuši izsaukumu uz Mūrnieku ielu, kur kādai automašīnai sabojāta riepa. Policisti ieradušies notikuma vietā un noskaidrojuši, ka starp diviem kaimiņiem jau iepriekš bijušas nesaskaņas par smēķēšanu kāpņu telpā.

Arī dienā, kad izsaukumu saņēmusi VP, 1934.gadā dzimušais vīrietis nebija ņēmis vērā kaimiņu lūgumu nesmēķēt kāpņu telpā, turklāt neapmierināts par aizrādījumiem pēcāk sitis pa kaimiņu durvīm. Pēc tam vīrietis izgājis no kāpņu telpas un pārdūris kaimiņu automašīnas riepu. Šobrīd pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

VP atgādina, ka smēķēšana ir aizliegta gan publiskās, gan dažādās koplietošanas vietās, tostarp arī daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās, uz balkoniem, pieturvietās vai jebkurā citā publiskā vietā citas personas klātbūtnē, kura iebilst pret smēķēšanu.

BNS / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 28
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 6
  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 47