Aviokatastofā bojāgājušās kādreizējās ventspilnieces - Tatjana Paņina (no labās) un viņas meita Aleksandra (pa kreisi).

Krievijas lidmašīnas katastrofā Ēģiptē gājusi bojā arī Tatjana no Ventspils 138

Sabiedrība
2015. gada 5. novembrī 13:24 2015. gada 5. novembrī 13:24
Pagājušajā nedēļas nogalē Ēģiptē notikušajā Krievijas pasažieru lidmašīnas katastrofā gājusi bojā arī bijusī ventspilniece, kura ar ģimeni dzīvoja Krievijā, šodien ziņo laikraksts "Ventas Balss".

55 gadus vecā Tatjana Paņina (dzimusi Malašova) kopā ar savu 25 gadus veco meitu Aleksandru pagājušo sestdien ar lidsabiedrības "Kogalimavia" lainera "Airbus A-321" liktenīgo reisu no atpūtas Ēģiptē devās atpakaļ uz Sanktpēterburgu. Lidmašīnas avārijā dzīvību zaudēja visi 224 cilvēki, kas tajā atradās, tai skaitā arī bijusī ventspilniece un viņas meita. Viņas uz Ēģipti bija devušās divatā. Sanktpēterburgā palicis sievietes sērojošais vīrs un dēls, kurš viņai jau dāvājis mazbērnus, vēsta laikraksts.

Ventspils bija lidmašīnas katastrofā bojā gājušās sievietes dzimtā pilsēta. Viņa beigusi Ventspils 2.vidusskolu, bet pēc studijām Daugavpils Pedagoģiskajā institūtā devusies pie tuviniekiem uz Mongoliju, kur arī apprecējusies. Vēlāk kopā ar vīru viņa pārcēlusies uz Sanktpēterburgu, kur dzīvojusi līdz šim laikam.

Ventspilī sēro bojā gājušās sievietes audžumāte Jekaterina Malašova. Kā laikrakstam pastāstījusi Ventspils militāro pensionāru biedrības pārstāve Nadežda Sidorova, Tatjana uz Ventspili braukusi ik pa laikam, lai apciemotu tuviniekus un apmeklētu vecāku kapus. Pēdējo reizi viņa Ventspilī viesojusies šī gada augustā un gatavojusies atbraukt arī 21.novembrī uz 2.vidusskolas 70 gadu jubileju.

Jau ziņots, ka lidsabiedrības "Kogalimavia" laineris "Airbus A-321" avarēja sestdien ceļā no Ēģiptes Šarm eš Šeihas kūrortpilsētas uz Sanktpēterburgu. Dzīvību zaudēja visi 224 cilvēki, kas atradās lidmašīnā.

Aviokatastrofu debesīs virs Ēģiptes Sīnāja pussalas varēja izraisīt neliela bumba, turbīnas izjukšana vai arī noguruma plaisas, atsaucoties uz Krievijas ekspertu vērtējumu, svētdien ziņoja laikraksts "Kommersant".

Pie Krievijas vēstniecības Rīgā piemin Ēģiptes aviokatastrofas upurus

 LETA / Foto:  Ieva Lūka/LETA / no sociālajiem tīkliem 

Citi šobrīd lasa

Bigauņciema, Ragaciema, Klapkalnciema, Apšuciema un Ķesterciema pludmalēs būs pārmaiņas 11
Krištianu Ronaldu dēls parāda, ka varētu būt vēl talantīgāks par savu tēvu 9
Nav godīgi! Tēvus cildina un slavē par to, kas mammām ir ikdiena 32
Skatīt visus komentārus