Slēgs satiksmi Aspazijas bulvārī un Uriekstes ielā; ierobežos satiksmi Ventspils ielā 1

Ziņas
2015. gada 5. novembrī 17:11
Sakarā ar siltumtrases izbūves darbiem no 6.novembra plkst.12.00 līdz 12.novembra plkst.16.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedrisko transportu) Aspazijas bulvārī, posmā un virzienā no Brīvības bulvāra līdz 13.janvāra ielai.

Par darbu veikšanu ir atbildīgs AS „Rīgas siltums”.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Sakarā ar maģistrālā ūdensvada remontdarbiem pie ēkas Ganību dambī 29 no 6.novembra plkst.20.00 līdz 9.novembra plkst.23.55 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Uriekstes ielā, posmā un virzienā no Rankas ielas līdz Ganību dambim.

Par darbu veikšanu ir atbildīgs SIA „Rīgas ūdens”.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, un operatīvā transporta satiksmi.

Sakarā ar ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīkla pārbūves darbiem no 9. līdz 12.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ventspils ielas un Krūzes ielas krustojumā.

Par darbu veikšanu atbild SIA „Binders”.

Darbu veicējiem uzdots daļēju krustojuma slēgšanu organizēt no plkst.23.30 līdz plkst.6.00, kā arī nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, un operatīvā transporta satiksmi.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Foto: Ieva Lūka/LETA

Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 32
  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 4
  • Traģēdijā Lietuvā šorīt miruši divi cilvēki no Latvijas ​​​​​​​ 16