Rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska savas jaunākās grāmatas - stāstu krājuma "Mīlasstāsti" - atvēršanas svētkos.

Dalot autogrāfus, Rukšāne prezentē savu jaunāko grāmatu. FOTO 45

Kultūra
2015. gada 6. novembrī 14:35 2015. gada 6. novembrī 14:35
5. novembra pievakarē notika rakstnieces un publicistes Daces Rukšānes-Ščipčinskas jaunākās grāmatas - stāstu krājuma "Mīlasstāsti" - atvēršanas svētki. Tajos tika lasīti fragmenti no grāmatas, un autori sveica viņas draugi, kolēģi un talanta cienītāji.

Rukšāne-Ščipčinska literatūrā ienāca 2002. gadā ar romānu "Romāniņš", kas kļuva ļoti populārs kā pirmais teksts latviešu oriģinālliteratūrā, kurā tik atklāti analizēta sievietes seksualitāte. Popularitāti izpelnījās arī rakstnieces nākamās grāmatas "Beatrises gultas stāsti", "Kāpēc tu raudāji?", "Simt seksīgas sestdienas" un 2009. gadā publicētais stāstu krājums "Ķīpsalas putni", kas bija līdz šim pēdējā autores grāmata.

Tagad klajā nācis Daces Rukšānes – Ščipinskas jaunākais veikums. "Mīlasstāsti" ir stāsti par mīlestību, kuros varones ir jaunas un ne tik jaunas sievietes, kas katra savā neatkārtojamā veidā izspēlē savu vienīgo dzīvi tā, kā šī dzīve viņām tiek likta priekšā, - un autore ļauj viņām to darīt, pa brīdim ieslīdot gan sirreālajā, gan fantāzijas, gan neviltotu šausmu žanra pasaulē.

Kasjauns.lv/Foto: Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

Kad puisim aizliedza birojā nākt šortos, viņš uzvilka kleitu 31
Draugi izmisīgi meklē Koknesē pazudušo Paulu 12
Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 11
Skatīt visus komentārus