Līvu laukumā atklās vides izstādi "Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros"

Runā Rīga
2015. gada 6. novembrī 16:20 2015. gada 6. novembrī 16:20
Pirmdien, 9.novembrī, plkst.12.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Kultūras ministre Dace Melbārde Līvu laukumā atklās vides izstādi „Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros”, kas veltīta Latvijas dižgaru 150. jubilejas gadam.

Izstāde „Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros” ir veltījums latviešu dižgaru radīto darbu iestudējumiem uz Rīgas teātru skatuvēm, atklājot Latvijas kultūras ainavas emocionālo daudzveidīgumu.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies arī Rīgas Tūrisma un attīstības biroja vadītāja Vita Jermoloviča, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra direktors Eduards  Cehovals, Dailes teātra direktors Andris Vītols, Jaunā Rīgas teātra direktore Gundega Palma, Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis, Latvijas Nacionālās operas un baleta valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš.

Līvu laukumā izstāde būs apskatāma līdz novembra beigām. Pēc tam izstāde tiks pārcelta uz laukumu pie Latvijas Nacionālās operas ēkas, kur tā būs apskatāma līdz pat gada nogalei.  

Izstāde ir tapusi ar Rīgas domes Īpašuma departamenta un „LIVE Riga” atbalstu.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Regīna Zommere / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Šveices policija izmeklē uzbrukumu ar cirvi: kas zināms par Latvijas pilsoni, kurš tajā vainojams? 40
Apprecējies astrologs Kristaps Baņķis
Ķezā iekuļas politiķis, kurš joko par resnām dāmām un vienlaikus strādā Sieviešu vienlīdzības jautājumu komisijā 3
Pievienot komentāru