Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Turēties sabiedriskajā transportā ir viens no pasažiera pienākumiem. Mums visos transportlīdzekļos ir uzlīmes "Turies!". Bija arī speciāla kampaņa, lai pievērstu tam uzmanību," skaidroja Zaķis.

Pēc kritiena 3. autobusā sirmgalve nonāk slimnīcā. Zaķis: "Vajag turēties!" 113

112
2015. gada 8. novembrī 12:20 2015. gada 8. novembrī 12:20
Vakar, krītot Rīgas sabiedriskajā autobusā, kāda 79 gadus veca sieviete guvusi traumas.

Kā  informēja Valsts policijā, plkst.17.43 Rīgā, Deglava ielā autobusā "Solaris Urbino", kuru vadīja 1957.gadā dzimis vīrietis, krita 1936.gadā dzimusi pasažiere.

Cietusī ar gūtajām traumām nogādāta slimnīcā.

SIA "Rīgas satiksme" (RS) preses pārstāvis Viktors Zaķis pastāstīja, ka negadījums noticis 3.autobusa maršrutā. Autobuss sācis gaitu, bet sieviete tobrīd nav turējusies, ko apliecinot arī divi aculiecinieki, tādēļ kritusi un guvusi traumas.

"Transportlīdzeklim uzsākot gaitu un bremzējot raksturīgi uzrāvieni, un pasažieru pienākums ir turēties," situāciju skaidroja Zaķis. Negadījumi, kad pasažieri dažādu iemeslu dēļ krīt sabiedriskajā transportā ik pa laikam notiek, sacīja Zaķis, piebilstot, ka šādos gadījumos RS izsauc neatliekamo medicīnisko palīdzību un policiju. Tā tas noticis arī vakar.

"Turēties sabiedriskajā transportā ir viens no pasažiera pienākumiem. Mums visos transportlīdzekļos ir uzlīmes "Turies!". Bija arī speciāla kampaņa, lai pievērstu tam uzmanību," skaidroja Zaķis.

Līdzīgs negadījums noticis Ogres novada Krapes pagastā, no kurienes Jēkabpils slimnīcā šonakt ievietota 1988.gadā dzimusi sieviete. Viņa guvusi traumu, krītot no krēsla autobusam strauji bremzējot.

LETA / Foto: Ieva Lūka, Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 16
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 63
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 8
Skatīt visus komentārus