Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka mirusī sieviete iepriekš kopā ar kādu vīrieti bija lietojusi alkoholiskos dzērienus.

Vīrietis Rīgā piekauj un nodur sievieti 6

112
2015. gada 9. novembrī 19:32 2015. gada 9. novembrī 19:32
Valsts policijas (VP) darbinieki aizturējuši vīrieti, kurš konflikta laikā piekāva un pēc tam nodūris sievieti, informēja VP

VP 5.novembrī saņēma informāciju par kādu sievieti, kura jau vairākas dienas nebija ieradusies darbā. Policisti uzsāka sievietes meklēšanu un viņas dzīvesvietā Rīgā, Ogres ielā konstatēja viņas mirstīgās atliekas ar vardarbīgas nāves pazīmēm – naža dūrienu un sitienu pēdām.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka mirusī sieviete iepriekš kopā ar kādu vīrieti bija lietojusi alkoholiskos dzērienus. Abu starpā izcēlies strīds, kura laikā vīrietis piekāvis sievieti un, atstājot sievieti guļam, devās projām no notikuma vietas. Tomēr viņš nedaudz vēlāk atgriezies dzīvoklī, vairākas reizes iedūris guļošajai sievietei ar nazi un paņēmis dzīvoklī esošo planšetdatoru.

Noskaidrojot aizdomās turamā vīrieša identitāti, policisti viņu aizturēja. Aizturētais 1972. gadā dzimušais vīrietis atzinis savu vainu noziegumā. Šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

BNS/Foto: Lita Krone/LETA

Citi šobrīd lasa

"Pirmdzimtā" režisors Aiks Karapetjans: "Ticu, ka katrā cilvēkā sēž dēmons"
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 35
KNAB soda Rēzeknes novada pagastveci, kurš gribējis maksāt prēmiju savai sievai 7
Skatīt visus komentārus