23 Foto
Šampanietis Bollinger tiek uzskatīts par vienu no labākajiem savā klasē. Ne velti Aģents 007 kopš pašas pirmās filmas izvēlas tikai un vienīgi Bollinger.

Bonds Latvijā ierodas ar "Bollinger"! 1

Ziņas
2015. gada 10. novembrī 08:00
Kinoteātrī Splendid Palace pirmizrādi piedzīvojusi jaunākā, pēc skaita jau 24., bondiādes filma, kurai dots nosaukums Spektrs. Latvijā filmas skatīšanās notika kopā ar šampanieša Bollinger prezentāciju.

Aģenta 007, proti, Džeimsa Bonda, jaunākos aizraujošos piedzīvojumus ar nepacietību gaidīja daudzi kinomīļi, tāpēc pirmizrādes dienā kinoteātrī brīvu vietu nebija. Spektra pasaules pirmizrāde notika pirms pāris nedēļām, un pēc tās ārvalstu presē tika minēts, ka filmā tā kā mazliet pietrūkstot alkohola un seksa.

Latvijas izmeklēta publika, kas Spektru noskatījās Latvijas pirmizrādē, gan tam iebilst. Jo pirms kino viņiem bija lieliska iespēja piedalīties īpašā akciju sabiedrības Interbaltija AG šampanieša Bollinger prezentācijā – šis ir Džeimsa Bonda šampanietis kopš pirmās filmas.

Par to, lai šampanieša netrūktu, gādāja krietns pulks oficiantu.

Žurnālists Jānis Domburs un dizainers Gundars Ošenieks uz pasākumu ieradās kopā un bez savām dāmā. Nodegustējuši Bollinger, viņi saprata, ka nav ko niekoties ar glāzītēm, un uzreiz ņēma pudeli, kuru pasākumā varēja iegādāties par ļoti demokrātisku cenu.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA

Raksts tapis sadarbībā A/S Interbaltija Edmunds Spalva / Foto: Mārtiņš Ziders, Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vinils atkal ir modē! Mareks: “Man pietika izdzirdēt, kā tā plate skan uz sabvūfera!” 15
  • Čikāgā mūžībā pavadīts Alberts Legzdiņš 7
  • Viņu zākāja visa pasaule: patiesība par sievieti lakatā uz Londonas tilta 0