Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Prāta vētra" Krievijas medijiem pastāstīja, ka reālajā dzīvē naids starp krievu un latviešu tautības cilvēkiem nav jūtams.

"Prāta vētra" intervijā Krievijā: "Reālajā dzīvē Rīgā nav jūtams naids starp latviešiem un krieviem" 172

Sabiedrība
2015. gada 13. novembrī 14:23 2015. gada 13. novembrī 14:23
Grupas "Prāta vētra" dalībnieki intervijā Krievijas medijam "Life News" norādījuši, ka reālajā dzīvē naids starp krievu un latviešu tautības cilvēkiem Rīgā nav jūtams.

"Dažreiz mums uzdod jautājumus par to, kā mēs latvieši un krievi Rīgā dzīvojam un kurš kuru apvaino. Mēs nekad to neesam jutuši, un mums ir daudz krievu, latviešu un igauņu draugu," stāstīja grupas solists Renārs Kaupers.

Mūziķis norādīja, ka, lai kur grupa spēlētu - Rīgā, Londonā, Ņujorkā vai Maskavā -, tās koncertus apmeklē dažādu tautību cilvēki, kuri visi draudzīgi ir kopā.

Grupas bundzinieks Kaspars Roga piebilda, ka politiskās spēles vienmēr kādam ir izdevīgas, jo politika ir tāds pats bizness. Tam pierādījums, viņaprāt, ir tas, ka konflikti, "lai cik dīvaini tas nebūtu", ir izcēlušies tur, kur ir nafta. "Paldies dievam, ka mums nav naftas," mūziķis jokoja, norādot, ka grupa nedarbojas politikā. "Mēs braucam uz šejieni, lai redzētu to cilvēku sejas, kuriem spēlējam," viņš uzsvēra.

"Prāta vētra" pašlaik devusies koncerttūrē pa Krieviju, kuras laikā apmeklēs 11 pilsētas. Jau rīt, 14.novembrī, grupa uzstāsies Maskavā.

Kā ziņots, koncerttūre pa Krievijas pilsētām notiks, prezentējot izdevniecības "Warner Music Russia" paspārnē iznākušo albumu "7 steps of fresh air", kas ir albuma "7 soļi svaiga gaisa" angliskā versija.

Grupa jau iepriekš norādījusi, ka "savu mūziku spēlē cilvēkiem, nevis karogiem un uzskata, ka kultūrai, tāpat kā sportam, ir jāstāv pāri politikai, jo tā ir tiešā saikne ar cilvēkiem sirds valodā".

Grupas līderis Kaupers jau maija beigās intervijā telekanālam LNT tika atzinis, ka, sākoties Ukrainas un Krievijas militārajam konfliktam, grupa "Prāta vētra" nopietni domājusi, vai koncertēt Krievijā. Grupa izšķīrusies saites ar Krieviju nesaraut, un Kaupers šādam lēmumam pamatojumu radis Bībelē, kur "nevienā brīdī nav minēts, ka tev kādam būtu jāpagriež mugura".

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no LifeNews.ru

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 9
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 7
Skatīt visus komentārus